Beslenme ve Antrenman Programı...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xJeamia tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xJeamia

xJeamia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme Programı :

Sabah : 2 haşlanmış tam yumurta , 1 haşlanmış yumurta beyazı , 1 tam domates , Lor peyniri , Limonata , Beyaz ekmek

Ara öğün : Ceviz , 1 kaşık bal

Antremandan sonra : 2 şnitzel şeklinde hindi eti. Beyaz ekmek bazen makarna

Akşam : Evde ne varsa sulu yemek sebze olur et olur ama genellikle protein içerikli yemekler yaptırıyorum. Makarnayı da bol bol yiyorum.

Gece : Lor peyniri , 1 kaşık bal , Süt.

Antrenman Programı : 1.gün = Göğüs , Ön kol , Kanat
    2.gün = Omuz , Arka kol , Bacak
    3.gün = Dinlenme

Her antrenman sonrası sixpack geliştirmek adına şu programı uyguluyorum. https://www.youtube.com/watch?v=ghvXLszf62A

Antrenmandan sonra 15 dk koşu bandında koşuyorum.

Vücut resmim = http://imageshack.us/photo/my-images/404/img0528rm.jpg/
    Bunu bir iki hafta önce falan cektim.

Nasıl buldunuz?

Benim asıl sorum şu protein tozu satın alıcam. Şu ürünü satın almak istiyorum
    Optimum Nutrition O.N Gold Standart Whey duble çikolota - Porsiyon Paket ( 24 adet )

Bu ürün hakkında ne biliyorsunuz iyimidir ? Beni ne kadar idare eder?
    Birde üzerinde 18 yaş atlı kişiler kullanmasın diyor ama içen bir sürü kişi var. Bir sakatlık olurmu yaş 17 olcam.

Yardımlarınızı bekliyorum....

Son düzenleme: 29 Temmuz 2012
  2. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    optımın standart gold gayet ıyı ben kullanıyorum fıyat ve kalıte olarak guzel ayrıca bodybuildingcom da reytngı cok yuksek bı urun fıyat acısından daha uygun olsun dıosan 2.3 kloluk olanını al daha uygun oluo havale ıle alırsan 160tl lık urun 140 tlye gelıo yanlız havale ucretı var

3. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum selam, optimum whey proteindir yana kana hızlı karışır vs. Ben de bu ürünü kullandım. Yalnız sana şöyle söyleyim. Bende komplex protein alarak kaslarını 8 saat beslemeden. Mesela gaspari gibi. İdman sonrası da 1 veya 1.5 ölçek alarak ki içinde whey de var kaslarını besleyerek daha iyi sonuclar alırsın. Optimum kullandım gelişmeden memnun değilim

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sayfayı Paylaş