Beslenme ve antreman günlüğüm...

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve MCagdas35 tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MCagdas35

MCagdas35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Boy:1.71 m Kilo:71.5 kg Yaş:21 Kol:32 cm Bacak:55.5 cm Göğüs:90 cm Omuz:98 cm Bel:86 cm
    Her 2 haftada 1 ölçümlerimi ufak kaçamaklarımı da yazıp bunları en aza indirgemek istiyorum yanlışlarım varsa da tavsiyelere açığım.

Antreman olarak 1 gün salon 1 gün yüzme şeklinde 6 gün çalışıyorum.İlk 1 ayımda flexor hocanın verdiği tüm bölgeleri aynı anda 2 hareketle çalıştıran program var yüzme olarakta 1250m falan yüzüyorum 1 haftamı doldurdum yarın off günüm.
    Kalkış saatim 07:30
    Beslenme olarak 8 gibi 4-5 yemek kaşığı yoğurtla 4-5 yemek kaşığı yulafı karıştırıp yiyorum yanında 9-10 tane siyah zeytin 4 tane yumurta 1 i sarısıyla
    Ara atıştırmalık olarak fakültede 10 gibi ceviz fındık badem yiyorum cebime atıyorum öğlen aralarıda 150-200 gr tavuk kalça 1 tabak kepekli makarna yiyorum genelde 15:00 gibi gittiğim için öğle yemeğim 13:00 da yemiş oluyorum eğer salon saatim yada havuz saatim daha geç bir saatteyse o saatten 2 saat önce öğle arasındaki kepek makarnayı o zaman yiyorum lorla karıştırarak.
    Antremandan 1 saat önce falanda elma yiyorum
    Akşamları da salon dönüşünde 160 gr light ton balığı 1 soğan 1 salatalık 1 domates 1 çarliston biberle ton balıklı salata yiyorum havuz günleri akşam 20:00 ı buluyor yemem yatmadan 1 saat önce falanda 1 bardak süt
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Şubat 2014 ---
    Öncelikle 5 gün boyunca sorunsuz bir şekilde planımı uyguladım ama bugün kalkıp havuza gittiğim de canım sıkıldı üniversiteye başlamadan önce yok havuzu var şusu var demeyi biliyorlar ama özelde olmamıza rağmen öğrenciye verilen değer 0.Her neyse sabah gittiğimde bütün kulvarları kurs için gelen çocuklara ayırmışlar sinirlendim bende çıktım gittim girmeden çarşıya indim niye bu kadar tepki verdiğimi bilmiyorum ama canımı sıkmıştı rutinimden uzaklaşmak ve indikten sonra işler dahada sarpa sarmaya başladı duble adana çift lavaşlı yedim ardından snickers ve çilekli süt derken bugün hiç beslenme programıma uymadım ve sinirlerim bozulunca buraya yazmaya karar verdim bundan sonra her gün buraya yazmayı düşünüyorum tavsiyelerine açığım arkadaşlar

Sayfayı Paylaş