Beslenme tavsiyesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cryptocheng tarafından 1 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cryptocheng

cryptocheng Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba kardeşlerim abilerim ben 16 yaşında 72 kg 1.81 boyundayım. Bugün salona yazıldım ve akşama gideciğim kilomu 65 civarına indirmek istiyorum . Okul açılsada devam edicem salona yani sporu bırakmıycam ( daha önce 1 ay gittim problem oldu ailevi gidemedim ) . Şimdi tekrar başlıyıcam ve hayat boyu devam etmek istiyorum. Ama okul açıldığındada dediğim gibi fit bir görünüme sahip olmak istiyorum . Maddi durum biraz değişik babam polis ona göre bi liste verirseniz memnun olurum.Karın altı yağımı yakmam gerikiyor birde hormonel sanırım gögüsüm biraz büyük bir erkeğe göre göbek yok ama büyük nedense ... Onlarıda kasa çevirmek isterim. 1,5 ayda fit veya yapılabilecek en iyi duruma gelmek isterim .Yardımcı oldğunuz için şimdiden teşekkür ederim..

2. Bekir Can Eser

Bekir Can Eser Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Fitness ve Vücut Geliştirme Antrenörü
    Yer:
    Antalya
    Kardesim senin yazdiklarinin en sonundan baslamak istiyorum o söledigin surede guzel bir vucut yapmak imkansiza yakin kendine 1yıl vermen lazim ama şöle bisey soyliyim sana ilk 3 aydaki gelisimin mukemmel olacak tabiki duzgun ve duzenli disiplinli beslenirsen protein alimini yuksek tut ama kilo basina 2.5 gram falan degil proteinin fazlasida yag seviyeni arttirmana sebep olur karbonhidrat alimini ilk baslarda 3 gram tut formuna ve kilo kaybina gore karbonhidrat alimini kademe kademe dusur daha sonra antrenmanlarina kardiyo ekle kosu yapma yuruyus eliptik yada bisikleti kullan gun icinde 35 40 gram tekli doymamis ve ciftli doymamis yaglari ogunlerine ekle (avakado,yumurta sarisi, zeytin ve zeytin yagı ceviz cig badem keten tohumu ) baska bir konuda yardim istersen özelden yazabilirsin

3. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş