Beslenme tavsiyesi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve thendo tarafından 2 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. thendo

thendo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam 83kg 1.90 boyundayım salona 2 aydır gidiyorum üst bölge sıska gibi duruyor 2 aydır çalıştığım için yavaştan kollar omuz çıkmaya başladı ama bir hacim gelişmesi yok. sıska kalıyorum biraz hacim kazansa vücut iyi olacak diye düşünüyorum sabah işe gidiyorum 6 gibi de spora gidiyorum öğle yemeği tabildot oluyor akşam yemeği ise evde ne pişrirsem daha çok proteine dayalı haşlama vs pişiriyorum. hocalarında çok bi bilgisi yok heralde beslenme konusunda bu durumda ne yapmam gerekir bir hoca karbonhidrat ağırlıklı beslen dedi gün içinde 3 değilde 6 öğün azar azar ye protein ye dedi ama bunu iş içinde yapamam yada nasıl yapılır yapılırsa ? bunun dışında tozmu kullanmak gerekir mass gainer falan al dedi kısacası hacim kazanmak için ne yapmak lazım ama yağ yapmamsı lazım vücudun çok azda olsa göbek var dahada büyütmeyelim

2. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Bende ayni durumdayim oglen mecbur tabildot yiyorum sabah ve aksam ne yapcam bilmiyorum

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. koseus

koseus Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Akşamdan yumurtayı haşla, hava almayan bir kaba koy. Birazını sabah-öğle arası, birazını öğle-akşam arası ye. Yalnız etrafı rahatsız etmemen adına açık havada soyup yemeni öneririm.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

4. thendo

thendo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yumurtayla olmazki sadece onu akıl ettim akşamdan haşlayıp sabah yiyorum ama bu yetmez hoca karbonhitrat ağırlıklı yağsız şeyler ye dedi. yokmu bir hoca yardım edecek

5. koseus

koseus Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Yumurtayı gün içinde ara öğün olarak tavsiye ettim ben de. Karbonhidrati ana öğünlerde almıyor musun zaten?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

6. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    aynı durum bendede var sabah erken kalkıp kahvaltımı hazırlıyorum sorun yok ara ogunlere form buskuvılerı karbonhidrat kaynagı al onlardan oglende aynı bende tabılot ara ogun ya karbonhidratlı meyve yiyiom elme muz armut gıbı yada buskuvı leblebı aksamada eve gıdıne spordan sonra 5-10 dılım bugday ekmegını patlat ustune tavuk tamamdır bu iş

Sayfayı Paylaş