Beslenme Tavsiyeleri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Hüseyin2707 tarafından 11 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hüseyin2707

Hüseyin2707 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Selam arkadaşlar. Buraya örnek bigunumu yazıcam eksiklerimi eklemem gerekenleri yiyebileceğim başka örnek ogunleri yazarsanız sevinirim. Boy 1.86 kilo 85 vücut yağlı.
    SABAH : 4 yumurta beyazı 2 sarısı yada patates haşlama yoğurt yada 70-80 gram sıtle veya yoğurtla yulaf.
    ANTRENMAN ÖNCESİ: Yarım kase yulaf sut
    ANTRENMANA SONRASI: 150 gram falan tavuk bonfile- gogus - but hangisi olursa yanına 50 -100 gram bulgur. Yada yanına sebze haşlaması.
    ARA ÖĞÜN: Greyfurt yada bi avuç fındık yada mandalina hiç olmazsa 2-3 kaşık yoğurt. (maksat metabolizma hızı)
    AKŞAM : Olursa yine tavuk kızarma gogus yada bonfile aynı zaten protein hemen hemen. Aslında aksamları pek tavuk yiyemiyorum o yüzde lor falanda tercih ediyorum.
    Şimdi sizden gereken öneri , eleştiri, örnek öğün ne varsa bekliyorum. (Öğrenciyim yaş 21)

2. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Amaç yağ yakımı mı?
    Öyle olduğunu varsayıyorum.
    Sabah patatesi çıkarıp antrenman öncesi öğüne eklemeni tavsiye ederim.
    Akşam ise tavuğun ve lorun yanına yeşil salata ve ayran tercih edebilirsin. Yani tavuk+lor+ayran+ salata güzel bir öğün olmuş olur. Diğer yandan But biraz daha yağlı olduğundan çok fazla tüketmemeni öneririm, ara öğünler meyveyi sabah kruyemişi akşam üstüne koyarsan güzel.

3. Hüseyin2707

Hüseyin2707 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Amaç yağ yakma kas inşa. Kuruyemişi enerji versin diye bazen antrenandan öncede yiyordum demekki yanlışmış o ? Butuda tercih etmicem. Brslenmem nasıl peki yeterlimi ?

4. Hüseyin2707

Hüseyin2707 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Sayfayı Paylaş