Beslenme Tavsiye görüşleri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve İlter12 tarafından 11 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. İlter12

İlter12 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    istanbul
    Herkeze hayırlı günler Arkadaşlar.
    Bilen arkadaşlara sorularım olacak. Aşağıda yaklaşık 1 aydır uyguladığım besin listemi paylaşıyorum. Bu listeyi keto diyeti ve kaslarımı belirgin göstermek adına hazırladım. Ve bu süreçte 15 günde 2kg. Yağdan vermişim. Sorum şu şekilde. Yağ oranım şuanda %9-8 civarına kadar indi. Sizce bu diyete devam etmelimiyim yoksa, enerjimi eskisi gibi karbo danmı almalıyım? Bu diyeti bırakır eski düzene dönersem, yani karboyu artırıp yağı kısarsam eskiye dönmem dimi yağ olarak? ( eskisi %10-12 arasıydı). Bu rda bu diyetle cardiyo yapmıyorum. Cardiyoyu pek sevmediğimden. Karın çalışmaktayım haftada 3 gün. Onun dışında haftanın 5 günü ağırlık sporu ypmaktayım. Cevaplayan arkadaşlara şiödiden teşekkür ederim. Bu arada ilk öğünümü if e göre yapıyorum öğlen 12:30 da başlıyor. Akşam 20:00 da bitiyor. ImageUploadedByTapatalk1418288663.372633.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk

2. İlter12

İlter12 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    istanbul
    Bilgilerimi yazmayı unutmuşum istenirse fotoğrafta paylaşabilirim.
    Boy:1,63
    Kg:61,5

3. İlter12

İlter12 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    istanbul
    Herkeze hayırlı günler Arkadaşlar.
    Bilen arkadaşlara sorularım olacak. Aşağıda yaklaşık 1 aydır uyguladığım besin listemi paylaşıyorum. Bu listeyi keto diyeti ve kaslarımı belirgin göstermek adına hazırladım. Ve bu süreçte 15 günde 2kg. Yağdan vermişim. Sorum şu şekilde. Yağ oranım şuanda %9-8 civarına kadar indi. Sizce bu diyete devam etmelimiyim yoksa, enerjimi eskisi gibi karbo danmı almalıyım? Bu diyeti bırakır eski düzene dönersem, yani karboyu artırıp yağı kısarsam eskiye dönmem dimi yağ olarak? ( eskisi %10-12 arasıydı). Bu rda bu diyetle cardiyo yapmıyorum. Cardiyoyu pek sevmediğimden. Karın çalışmaktayım haftada 3 gün. Onun dışında haftanın 5 günü ağırlık sporu ypmaktayım. Cevaplayan arkadaşlara şiödiden teşekkür ederim. Bu arada ilk öğünümü if e göre yapıyorum öğlen 12:30 da başlıyor. Akşam 20:00 da bitiyor. Eki Görüntüle 34663
    ImageUploadedByTapatalk1418289995.900838.jpg ImageUploadedByTapatalk1418290104.372925.jpg ImageUploadedByTapatalk1418290122.476774.jpg ImageUploadedByTapatalk1418290134.825959.jpg ImageUploadedByTapatalk1418290143.576444.jpg ImageUploadedByTapatalk1418290154.593864.jpg evet arkadaşlar fotoğraflarıda paylaştım sizlerle. 15 gün ara ile olan ölçüm listemde mevcut. Kendi fotoğraflarımda peştemalli olan ise en son halimdir.

Ekli Dosyalar:

4. İlter12

İlter12 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar Beslenme listem ile ilgili görüşlerinizi almak istiyorum? Bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olurlar ise sevinirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. mehmet zeybek

mehmet zeybek Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    kahvaltı saat kaçta 12.30 demişsin nasıl oluyor o ilk öğün

6. İlter12

İlter12 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    istanbul
    Kahvaltı yok. İlk öğünüm 12:30 da başlıyor. Ama kahvaltı olarak hazırlıyorum. Ondan sonrasını spordan 2 saat önce saat 16:00 da yiyorum. Spor sonrası bir ölçek protrin tozu ve yine spor sonrası 1 saat sonra 8:30-9 gibi alabalık haşlama sebze yiyip günlük öğünümü tamamlıyorum.

7. İlter12

İlter12 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    istanbul
    Kahvaltı yok. İlk öğünüm 12:30 da başlıyor. Ama kahvaltı olarak hazırlıyorum. Ondan sonrasını spordan 2 saat önce saat 16:00 da yiyorum. Spor sonrası bir ölçek protrin tozu ve yine spor sonrası 1 saat sonra 8:30-9 gibi alabalık haşlama sebze yiyip günlük öğünümü tamamlıyorum.

8. mehmet zeybek

mehmet zeybek Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    çok dengesiz kahcaltı çok önemli niye yapmıyosun

9. İlter12

İlter12 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    istanbul
    İf diyeti bu şekilde olmuyormu? Yağ yakımı sürsün diye bu şekilde beslenmeyi seçtim ama bilmiyorum pek. 16 saat aç 8 saat yemek .

10. İlter12

İlter12 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    istanbul
    Arkafaşlar öneri ve tavsiyelerinizi bkliyorum lütfen!

11. evolution57

evolution57 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Her sey resimler ve olcumler ile belirtilmis zaten. Kisaca dogru yolda oldugunuzu gosteriyor. Bundan sonrasi icin yerinizde olsam yagsiz buyumeye calisirdim.

Onun haricinde IF icin soyledikleriniz dogru. Sadece spor sonrasi ogunde alinan kaloriyi artirmanizi tavsiye ederim IF icin. leangains.com bu konuda size yardimci olacaktir.

12. İlter12

İlter12 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    istanbul
    Çok teşekkür ederim. Tavsiye ve önerileriniz için. Bende bugün onu düşündüm. Yağı verdim şimdi, kesip karbonu arttırsan peki nasıl olur sizce? Kilo almak istemiyorım. Görünüm olarak şişmeden fit ve kaslı görünmel amacım. Cardiyo yapamıyorum zamanım çok olmadığından. O yüzden kaloriyi düşük tutuyorum. Onun içinde bir liste hazırladım. Vaktiniz varsa bir bakıp düzeltmem gereken varsa yorumunuzu katarsanız çok yardımcı olmuş olur olursunuz, mutlu olurum.

13. İlter12

İlter12 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    istanbul
    Hazırlamış olduğum liste budur. Birde şöyle bir sorum olacak. Ben bu diyeti yine 16-8 saat şeklinde uygulamayı düşünüyorım. Yağ yakımı %7-7,5 ları bulunca normal saate dönmeyi düşünüyorum. Acaba bu diyetlede akşam 8 yada 9 dan öğlen 12:30 a kadar ketoya girmiş olurmuyum? Yani yap yakarmıyım? Son olarakta. Alt karın yani göbek kısmımda su var. Bir türlü yok edemiyorum. Karın haraketleri yapmaktayım haftada 3 bunu hergüne çıkarsam zararı olırmu? Saygılar.
    ImageUploadedByTapatalk1418326691.335287.jpg

14. İlter12

İlter12 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar bu hazırlamış olduğum diyetle 16-8 saat uygulamasını yapsam if olarak sizce yağ yakım süreci devam edermi? Yada gerek varmı buna?? Lütfen bilgi paylaşımı. Konu hakkında Bilgisi olan arkadaşların yorumları önemli benim için. Son gün pazar. Pazartesi bu listeyi uygulamaya başlayacağım.

Sayfayı Paylaş