Beslenme sorularim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve shutter tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. shutter

shutter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Iyi gunler. Tahmini 5 aydir spor yapiyorum bb'den cok fittness amacliyorum diyebilirim ama adam akilli 1 aydir kardiyo yapiyorum daha oncesi agirlik yogunluklu calisiyordum. Boyum 1.75 civari ve 73 kiloyum. yag oranim yuzde 14 civari olmasi lazim yagliyim biraz yani ama kas miktari da tatmin ediyor. Bu yil universitede oldugum icin beslenme biraz sikinti oluyor. Bu yuzden ogun ogun birkac sorum olacak dikkate alirsaniz sevinirim

Kahvalti
    Adam akilli bir kahvalti yapamiyorum ne yazik ki uykudan feragat edemiyorum malum ogrencilik. Ancak bundan sonra planladigim en azindan 300 ml light sut. Benle ayni sorunu yasayanlar nasil asti acaba bunu.

Oglen
    Normal yemek yiyorum diyebilirim. 300 gr kadar yogurt ve yaninda etli bir yemek yiyorum. Mumkunse bulgur, yoksa en azindan karb. almak icin princ pilavi yiyorum.

Aksam

Antreman saatim 5 ten 6 30 a kadar falan. Biraz yag yakmak istedigim icin 200 gr suzulmus ton baligini tahil ekmegiyle (ogrencilik iste) yiyorum veya salayaya ayni miktarda ton koyuyorum. Aksam ilerleyen saatlerinde belki biraz meyve. Ve aksama yayilmis sekilde ictigim sutu gunluk 1 ltye tamamliyorum(light tabiki).

Her ogun icin tavsiyelerinizi bekliyorum ama dedigim gibi ogunlerle fazla ugrasamiyorum

Sayfayı Paylaş