Beslenme sistemimin artı ve eksilerini değerlendirir misiniz?önemli!!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hortlak100 tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hortlak100

hortlak100 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sabah: 1 muz +100 gr light peynir +2 yumurta(1 beyaz 1 tam)+1 adet salatalık +1 adet domates +1 bardak yeşil çay
    ara öğün: 2 adet az yağlı çikolatalı süt
    öğlen :160 gr light ton balığı + 1 bardak yeşil çay
    ara öğün: arjantin elma
    akşam:300 gr tavuk göğüsü +300 gr light yoğurt+1 bardak maden suyu
    ekmek hiç tüketmiyorum
    protein: 160 gram-- karbonhidrat: 360 gr---yağ :24 gr
    haftanın 6 günü böyle yemekteyim 1 günde ne istersem onu yemekteyim..kilom 77 boyum 181cm...artı ve eksilerimi söylerseniz çok sevinirim ,Herkese iyi sporlar.

2. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Kardes 360g karbo nerden geliyor ben anlamadim,esmer pirinc,makarna, tam tahilli ekmek bunlari tuketmekten korkma bence,ozellikle antreman oncesi kesinlikle ni ogun tuketmelisin
    Bu arada cikolatali sutu kutuda almani tavsiye etmem,yagsiz sut alip, protein degeri yuksek kakao ile (nesquiklerde 5gr ancak burdaki farkli bi markanin 11g) elinde yapmani tavsiye ederim,onun disinda gunde 2 yesil cay in uzun surede vucuduna zarari olabilir.
    Ayrica 300g tavuk gogsunu 150 150 bolup 2 ogundr tuketmen daha yararli olur gibime geliyor, basarilar.

Soylemeden edemicem ilk defa arjantin elmasi duydum,bi arastirayim neymis :D

hortlak100 bunu beğendi.
  3. hortlak100

hortlak100 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim öncelikle cevap için kardeş, kalori olacak yanlış yazmışım 165 gr karbonhidrat alıyorum :) sabah 7 de aç karnına bir adet muz yiyip antremana başlıyorum.

Stygia bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş