Beslenme Sıkıntısı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Haxcı tarafından 22 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Haxcı

Haxcı Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 17 yaşındayım evimde kum torbamla kendi oluşturduğum bir programla boks antrenmanı yapıyordum.Antrenman sonuda squat,şınav vs. yapıyordum.Tek sıkıntım beslenme.

Yahu düzenli beslenmek ne zor iştir.Yani yediğim yemekler hep tatsız tutsuz sevmediğim şeyler.İnsanın canı bazen ketçaplı makarna,patates kızartması,döner,pişi,sucuklu sandviç ve özellikle çikolata(çikolataya karşı bir bağımlılığım var) istiyor.Yani bir o düzenli beslenmeyi oturtturamıyorum 2 hafta adam akıllı beslensem 3. hafta saldırıyrum fast fooda,çikolataya.
    Bu işi çözüp beslenmesini bozmadan devam ettirebilen var mı ? Beslenme yüzünden antrenman devamlılığını da sağlayamıyorum.Siz bunun için ne yapıyorsunuz ?

2. emrgkkya333

emrgkkya333 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yavaş yavaş oturtcan herseyi dort dortluk yaparsan sıkılırsın birakirsin kendimden biliyorum aburcuburu azaltmaya bak ilk bas daha sonra haftada bir ye sonra kesersin zaten 15 seker sokmassan vucuda pankreasindan atiliyormus seker canin seker istemez bidaha bende cikolata bagimlisiydim suan 3 aydkr felan yemiyorum

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Toprakemr

Toprakemr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben bi yazıda okumuştum bu çikolata şeker vs. isteği protein eksikliğinden doğuyomuş benim canım çikolata gibi şeyler isteyince küçük bitter çikolata alıp kendimi tatmin ediyorum güzelde oluyo ben tuzuna felan çok dikkat etmiyorum ev yemeklerinden ne bulursam ayı gibi yiyorum sana ct fletcherın bir videosunu tavsiye edeyim adamın kolu 56 cm ve steroidsiz ama ayı gibi yemek yiyo
    Videonun adı duyup duyabileceğiniz en güçlü adam ct fletcher vücut geliştirme 10 dk lık bir video izlemeni tavsiye ederim sana yol göstereceğini düşünüyorum

Sayfayı Paylaş