Beslenme programim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Cnk35 tarafından 25 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cnk35

Cnk35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Body e basliyali yaklasik 2.5 ay oldu.Son 3 4 haftadir asagida verdigim beslenmeyi yapiyorum.Yaklasik 4 kiloya yakin aldim 1 ayda.Benim mrk ettigim bu aldigim kilo sirf kasmi yoksa yagda aliyormuyum.1 ayda fazla geldi snrm bana boy 1.81 kilo 88.5 nisan gibi 6 7 ay body yapip definasyona girmeyi dusunuyorum.Biraz yagliyim ancak su 6 7 ay icinde daha fazlada yaglanmak istemiyorum.Birde kiloyu yagmi kasmi aldigimi kesin olarak nasil ogrenebilirim

Sabah
    3 yumurta aki 2 tam yumurta
    50 gr light kasar
    100 gr cornflakes+light sut

oglen
    100gr tavuk gogsu
    1 tabak pilav makarna yada 4 dilim kepek ekmegi
    zeytin yagli salata

antremandan sonra
    1 porsion whey protein

aksam
    100 gr tavuk gogsu
    1 tabak pilav makarna yada 4 dilim kepek ekmegi
    zeytinyagli salata

yatmadan 1.5 saat once
    1 porsion whey protein

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    bel olcusu direk soyler sana yag alip almadigini, tarti cok onemli degil bel olcunu takip et... 1 ayda 4 kilo kas kutlesi biraz zor, tamami yag degildir arti su tutmus da olabilir bunye

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    vücut yağ oranını da belli periyotlarla kontrol edebilirsin..
    ideal yağ oranının belli sınırları vardır, bu sınırlar içersinde olup olmadığını anlayabilirsin..
    ayrıca uzun vadedeki yağ oranındaki oynamalarla beslenme programın etkinliğini karşılaştırabilirsin..

4. Cnk35

Cnk35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    suanki vucut yag oranim %25,Eskiden cok daha yagliydim eski yag oranimi bilmiyorum ama yaklasik bi 25 kiloya yakin verdim ancak bilincsizce diyet yaptigim icin ve eskiden bi sporla filanda urasmiyodum kaslardada azalma oldu.Suanki amacim nisan a kadar yagi minimal yada 0 olarak alip artirabildigim kadar kas kutlemi arttirmak soraki yaza kadarki 2 2.5 aydada definasyona girmek

Sayfayı Paylaş