beslenme programim hakinda yardim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve madman tarafından 14 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Su sekilde besleniyorum eger eksiklerim varsa veya tavsiyeleriniz lütfen belirtin;
    Sabah kahvaltisi:100gr müsli icine 1 yemek kasigi bal ve bir adet muz.
    Ara ögün:iki siyah ekmek arasi hindi gögsü yag orani %2 ve bir muz ardina bir adet multivitamin tablet.
    Ögle yemegi:3 adet yumurta 100 gr tavuk eti yagsiz 2-3 dilim ekmek domates,misir karisimi bir salata ve bir kutu ton baligi yagsiz su icinde olanlardan.
    Ara ögün:bir avuc findik,badem,ceviz karisimi 2 portion whey protein 46 gr protein yapiyo,weider creatin monohydrat ve 45 dakika sonrasinda idmana gidiyorum
    Idman sonrasi:2 portion whey proteini,deniz ürünleri karisimli cin yemegi (icerisinde brokoli dahil bircok sebze var soya yagiyla yapiliyor ve karides agirlikli yaninda tuzsuz ve yagsiz pilav)
    Bir saat sonra:creatin
    Aksam yemegi:Karbonhidrat fakiri ve protein agirlikli yani ya sadece kaynamis yumurta 3-4 adet yaninda ton baligi veya hindi gögsü aksam yemegini saat 19:00 gibi yiyorum aridindan muz tam olgunlasmamis ve cok az kuruyemis.
    Yatmadan önce:1 portion weider amino blast mega forte amino asit ve en az 8 saat uyku

Kisisel bilgilerim:Yas 26 boy:1.72 kg:74 toplam 10 aydir bb ile ugrasiyorum kullandigim supplementler:Weider pure creatin monohydrat,ultimate nutrition iso cool protein(yag ve seker orani sifir) ve weider amino blast mega fort amino asit,mutivitamin tabletleri.Sizden ricam su benim asil amacim yagsiz bir büyüme saglamak yani yagdan arinmis kas kütlesi istiyorum eksiklerim veya fazlalarimi belirtirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş