Beslenme programına ihtiyacım var

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hzl tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hzl

hzl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaşım 20
    Boy 1.72
    Kilo 58-60 arası gidip geliyor
    Tam 3 aydır body salonuna gidiyorum 4. ayıma girdim, okulum akşam olduğu için uyku düzenim bozuk, yemek düzenim bozuk.
    Spora başlamadan önce cılızdım şimdi biraz toparlanma var ancak kilo ve kütle olarak artamıyorum, antremana giderken muz yiyorum, antremandan sonra 1 saat içinde yemek yemeğe çalışıyorum, ancak bazen gecikiyorum çünkü okuldan önce spora gidiyorum, sproum bittiği gibi okula gidiyorum okulda yemek yiyorum. Zaten akşamları geç yattığım için 12-1 gibi spora gidemiyorum zaten kalkış saatim 1 uykumu iyi almak için, alamazsam yorgun oluyorum spor yapasım gelmiyor.

Demek istediğim kas kütlemi arttırmak amacım bunun için bana beslenme programı önerebilecek birisi varsa çok sevinirim.
    Spor salonundan verilen program var ancak onu yapamıyorum çünkü bana uymuyor saatleri falan hergünde tavuk yiyemiyorum açıkçası yapamıyorum çünkü yapmayı beceremiyorum.
    Ve inanın o kadar gıcık bi saatte okul varki saat 5 te okulum başlıyor 10 da çıkıyorum 10 da spor salonu kapanıyor yetişemiyorum.
    Geceleri 3-4 gibi yatıyorum öğlen 1 gibi kalkıyorum hemen aceleyle kahvaltı yapıyorum, evden çıkana kadar garanti 2 ila 2:30 olmuş oluyo zaten yaklaşık yarım saat yürüyorum spora gidiyorum spordan çıkıyorum okula gidiyorum, 4 ay kaldı bitsede kurtulsam okuldan düzenli bi hayatım olsa.

Sayfayı Paylaş