Beslenme Programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve SkeP tarafından 9 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SkeP

SkeP Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    Herkese iyi akşamlar, bb ile 3 ay kadar uğraşmakla birlikte lafı fazla uzatmadan yeni hazırladığım beslenme programımı yazmak istiyorum.

Sabah : 5 Yumurta (2si tam) 100 gr eti lifalif,1 bardak yarım yağlı süt

Antrenman Öncesi (1.5-2 saat önce) : Enerji depolama odaklı 50-100 gr kuruyemiş (fındık, ceviz ya da fıstık) Haşlanmış makarna, 100 gr kadar tavuk göğsü ızgara, 3-4 dilim beyaz ekmek

Antrenman Sonrası (1 saat içinde) : Üzüm suyu, 5 yumurta (1 tam), 100gr lor peyniri (Bu öğünde kana en çabuk karışan en çabuk hazmedilen yani spordan sonra en verimli olabilecek protein kaynağını sizlere soruyorum.)

Akşam : Bir bardak yarım yağlı süt, 150 gr tavuk göğüs ızgara, 3-4 dlim beyaz ekmek

Yatmadan Önce : 100 gr lor peyniri

Toplamda 158,2 gr protein 2900 kadar da kalori yapıyor.BB cilerin günlük protein ihtiyacı ağırlık x 2.5 proteinin kullanılabildiği son nokta olarak okudum.Fazlası yağa dönüşüyormuş.Bilgili arkadaşların da yardımıyla gördükleri hataları düzeltmeyi ya da önerilerini esirgemezlerse sevinirim.Amacım göbek yapmadan kilo almak hacim yapmak. Ve şu ana kadar hiç diyet yapmadım ne bulursam yedim yeterki kilo alaym diye.Doğru bir plan uygulayıp başlayacağım.Yaş 21 boy 1.71 kilo 63 metabolizmam hızlı.Buyrun sıra sizlerde..

2. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Bence güzel kilon biraz az ama zaman gerek ayrıca benıme başlıgıma bakıp yazarsan sevınırım anlıcan benımde yardıma ihtiyacım var

Sayfayı Paylaş