Beslenme programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Zahayn tarafından 29 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Zahayn

Zahayn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba 2.ayima giriyorum diyetimde.aynı zamanda hafta'da 3gun salona gidiyorum.1.72 boyum 75 kiloyum suan.3 kilo verdım ilk ay.özetle son 15 gunde bu 3 kilonun cogunu verdiğime inanıyorum.Düzenli bir şekilde hergun su beslenme programı ile beslenıyorum(son 15gun) ;

Sabah : 3 yumurta akı,50gr lor peyniri,yarım domates ve salatalık ,tek şekerli çay.

Öğlen : 100 yada 125 gram makarna'yı yagsız tutsuz haslıyorum,25gram lorla karıştırıyorum yada üstüne 25gram kaşar rendeliyorum.

öğle arasi : 100 gram tavuk gögsü haşlıyorum yagsız tuzsuz..

Akşam : sebze yemeği az yaglı,arada pilav ekliyorum bir tatlı kaşıgı sıvı yagla

Yatmadan önce : Genelde light süt içiyorum bir büyük bardakta şayet cok açsam 2 kaşıkta lor peyniri yiyorum.

Ögünler arasında meyvada alıyorum ayrıca arada.Bu sekilde 3 kilo verdım düzenli olduguna ınanıyorum ama tabikide yanlıslarım olabilir,tecrübeli arkadaslardan güzel yorumlar ve tavsiyeler geliceğine inanıyorum.75kgdan 68'e inip vücud geliştirmeye devam etmek istiyorum.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ozellıklede proteın oranı az bır pogram kılonun en az 1.5 katı proteın al

ogunlerıne karbonhıdrat ekle karbonhıdrattan bu kadar kacmaya gerek yok

sabah yulaf yemeye calıs

6ogun beslen ve hepsınde proteın olsun en azından 4unde olsun

ole 100gr tavukla bu ıs olmaz daha fazla tavuk gogusu yıyebılırısn

sabah kahvaltına 1 tam yumrta da ekle

loruda ole 25-50 gr yemye grek yok zaten 100gr mı 100kcal her yedıgınde mın 100gr ye

aksam yemgınde mutlaka proteın olsun

yatmadan oncede sut yerıne dha cok lor ye ornegın 150-200gr lor ıyıdır

3. Zahayn

Zahayn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bugun protain miktarını sabitledım kilomun 1.5 katına cıkardım.şimdi asil mevzu 6 kilo vermek istiyorum lakin araya ramazan giriyor ramazanda kilo vermeye yonelik nasıl bir beslenme programı uygulamalıyım? extra baslık açıp forum kırlılıgı yaratmak istemedim.Yorumlarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş