beslenme programım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gagkoo89 tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar ben spor salonuna gitmeyi düşünüyorum hedefim yağ yakımı ve biraz kas yapmak fakat diyet yapmıcam sadece yediklerime içtiklerime dikktat etcem örneğin abur cubur yağlı ürünler falan yemicem genellikle protein ve karbonhidrat ağırlıklı olarak beslencem
    ama diyet değil mesela bir gün tavuk göğsü yiyosam ikinci gün ton balığı yicem yani kafama göre ve ev yemekleride yicem yağlı olmamamak şartıyla sizce ben burumda yağ yakıp ve biraz kas yapabilirmiyim spor salonundada ağırlıkçalışcam ve sonrada cardio yapcam lütfen yardım ederseniz sevinirim profesyonel veya matör olanlar lütfen cevaplasın.....şimdiden teşekkürlerbench_O

2. sfitness

sfitness Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bence belirli bir süre diyet yapmanda fayda var,istediğin vucudu yaptıgında dediğin gibi olabilir ama bunu yapmak o kadar kolay olmadıgı için kolaya kacmak değilde diyet yapmalısın salondaki hocalarına falanda danışabilirsin bunu sana kalmıs onlar sana göre bir diyet vereceklerdir.

3. aquamarine

aquamarine Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    23
    Yer:
    ankara
    Merhaba gagkoo89
    Kusura bakma ama ne kadar enteresan bir soru soruyorsun. İnsanlardan şans oyunu tahmini gibi bir tahmin mi bekliyorsun.

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Zaten soru sormamissiniz, yapmaniz gerektigini dusundugunuz seyleri listelemissiniz. Yag yakimi, kardio, yeni baslayanlar icin programlar gibi aramalar yapin, en cok sorulan sorulari kismini okuyun, kisaca forumu gezin, arastirin ve ogrenin lutfen.

bonatschi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş