Beslenme Programım Sizlerinde Görüşleri Lazım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve alaska06 tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. alaska06

alaska06 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Gerek bodyforumdan gerek salondaki hoca olsun abilerimiz olsun yardımlarla bu programı her gün düzenli uyguluyorum ama eksık yanlış vb. yerleri bildirirseniz çok mutlu olurum ve üniversite öğrencisiyim o yuzden bütçe gibi olaylar var ve zaman problemı oldugu ıcın cok öğünlere bolemıyorum:))

Kahvaltı 3 haşlanmış yumurta (1i tam) 2-3 dilim çavdar ekmeği(1i azıcık reçelle) 100 gr. lor peyniri 4-5 zeytin.... 45 dk sonra 1 buçuk bardak süt

Ara öğünde 1 adet muz

Öğle yemeği genelde spordan gelir gelmez yiyorum 250 gr. tavuk gögsü yapıyorum yaklaşık 150 gr. makarna yapıyorum yanına çok açsam 1-2 dilimde çavdar ekmeği + yoğurt

Akşam yemeği makarna veya pilav 1 tabak bazı günler 1 adet haşlanmış patates biraz zaman gectıkten sonra 100 gr lor peyniri yiyorum ve yatmadan 2 saat öncede 1 bardak daha süt içiyorum ve bu programımı her gün düzenli yapıyorum yardımlar için şimdiden teşekkürler bodyforum ailesi...

2. alaska06

alaska06 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Akşam yemekleri yanında birde bezelye var proteini yuksek bir sebze olduğu için

Birde bişey daha; geçen sene 113 kıloydum spor yaparak 72 kiloya düştüm 10 aylık bir sürede ve üniversitesi için geldıgım sehirde 2 aydır bir salona gıdıyorum vg yapıyorum şu an 75-76 kıloya çıktım ve 1.80 boyundayım bu beslenme çokmu yetersiz acaba

Sayfayı Paylaş