Beslenme Programım Sizce Yeterince Sağlam mı ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Moket tarafından 22 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Beslenme Programım Sizce Yeterince Sağlam mı ?

1. Sağlam

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Fena Değil

66,7%
  3. Yetersiz

33,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Moket

Moket Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Bodyforumtr! Yaklaşık 7 8 yıldır sizi takip ediyorum forum sayesinde birçok şey öğrendim.Teşekkür ediyorum.23 yaşındayım 16 yaşımdan beri spor yapıyorum fakat yarım yamalak. Bilirsiniz işte ya sporu tam yapar beslenmeyi yarım yaparız yada tam tersi ama bu sefer tam olarak bu işi en uygun şekilde oırganize etmeye çalışıyorum.Size beslenme programımdan bahsetmek istiyorum.

Boyum 1.75 Kilom:65

Sabah uyandığım gibi açılmak için Kahve içerim.Tahmini 10 gibi uyanırım.
    8 Adet Pastörize Yumurta Akı + Bir bardak dolusu Yulaf Ezmesi+ 2 Yemek Kaşığı Bal+Bimde Satılan Muzlu Süt= Bunları Mutfak robotuyla çorba haline getirerek yiyorum.
    Öğlen 1 olduğundada
    200Gr Mısır yiyorum konservede.Sadece mısır tabi.
    Aksam üzeri 4 gibi tavuklu vs. Makarneks bir paket o 1 liralık olanlardan.
    18:00 sularında spor yapıyorum.Spordan çıktığım gibi 8 gibi felan akşam yemeğimi yiyorum
    500Gr kadar Tavuk yiyorum sade pilavsız incik but.Bu benim akşam ana öğünüm oluyor.
    1 saat sonrasında 9 10 gibi yani tekrardan
    1 adet 200Grlık Mısır yiyorum.
    Gece yatmadan yarım saat öncesindede
    8 adet Pastörize yumurta Akı+150 Gr Lor Peyniri+Musli(içinde üzüm vs. var )+Muzlu Sütle mutfak robotuyla karıştırıp çorba yapıp içiyorum.

İşte programım bu şekilde.Ayrıca benim için mükemmel pratik sağlayan Yumurta Akından bahsetmeden geçemeyeceğim.Bursa'da oturuyorum.Çok ama çok uğraştım.1 Litre Pastörize edilmiş Yumurta Akı buldum Toptancıdan her hafta 4 litre alıyorum.Çok pratik. 1 Litrede 32 adet yumurta akı var.48 saat içinde tüketilmesi gerektiği için günde sabah 8 akşam 8 olmak üzere 16 adet yumurta akı tüketiyorum.Ayrıca Bursa'da bu ürünü bulmak isteyen olursa seve seve yardımcı olurum adresini veririm.Neyse çok konustum kbakmayın :) Daha sonraki zamanlarda antreman programınıda paylaşacağım.Ben neyi yanlış neyi doğru yapıyorum düşünceleriniz nelerdir? Tecrübelerinizden faydalanarak kendime çeki düzen vermek istiyorum.Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar!

2. Moket

Moket Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    :( Kimse cevap vermemiş mi? Düşüncelerinizi çok merak ediyorum gerçekten.

3. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    pastorize akının fiyatı nedir acaba?

4. Moket

Moket Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dostum çeşke bide programım hakkındada bişeyler yazsaydın :) 1 Litre Yumurta Akı içinde 32 adet yumurta akı var fiyatı 9.5 Tl

Sayfayı Paylaş