beslenme programım sizce nasıl?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve dlxattack tarafından 25 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    merhabalar bu program sizce nasıl.. bana kilo aldırır mı protein içerğinden nasıl... işe yararmı etkili bir programmı?

sabah 2 yumurta haşlanmış sarısı beyazı birlikte yiyorum bol miktarda peynir kaymak la beraber bal yarım litre süt yarım ekmeğe yakın ekmek yiyorum

sonra ise 3 saat sonra tavuk döner yiyorum 1 ekmek tabi bildiğmiz büyük ata ekmeği değil.

3 saat sonra ise kırmızı et yada beyaz et hangisi olursa yanındada makarna yada pilav hangisi olursa yarım ekmeğe yakın ekmek

2 saat sonra antreman

antremandan geliyorum ton balığı 3 kutu 240 g ediyor yani yarım ekmeğin içinde yiyorum

2-3 saat sonra işte bisküvü vs kek vb şey yanındada yarım litre süt içiyorum ve yarım saat 1 saat sonra uyuyorum..

boyum 175 kilom 61 kg

Son düzenleme: 25 Kasım 2011
  2. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    tavuk döner,bolca peynir,kırmızı veya beyaz et...ama ne kadar yiyorsun gramajı önemli?
    tek hesap yapabileceğimiz yumurta süt ve ton balığı:yumurta 2x7=14gr
    :1litre süt=30gr
    :240 gr ton balığı=60-62gr civarı protein eder,diğer tavuk ve ettende aldığını farzedersek,kilona göre aldığın protein fazla bile aslında ama kilo almaya çalıştığını düşünürsek sıkıntı olmaz,ama karbonhidratıda artırman lazım özellikle pirinç ve patatesi.

3. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Her gün 3 kutu ton balığı tüketmeniz yüksek civa oranı olduğu için zararlı olabilir, dikkatli olun

4. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    bu olay beni korkuttu şimdi antreman programım 2 gün gidip 1 gün dinlenmek yani 1 hafta 7 günden haftada 3-4 pazr pazartesi çarşmba perşembe cumartesi sıra değişiyor işte 2 gün ust uste gıdıp 1 gün gitmiyorum gittiğim günler ton balığı tüketiyorum gitmediğim günler kırmızı yada beyaz et yiyiorum o öğünde ton balığı yemiyorum ton balığının markası filan etkilimi bunda? dardanel ton alıyorum hep bir zararı olurmu napcaz anlamadımkı protein tozuna başlasak oda ayrı dert doğal gelişim istiyorum doğal gelişim ile daha güzel bir görüntü sağlıyacağım çünkü protein tozuyla tam güç tam güzel bir görnütü olmıyacak kullanan çok kişi var biliyorum spor salonundaki hocam bile dedi aldım karşıma dürüstçe konuşun dedim doğru protein tozu zararlı dedi faydalı ama bi bakımdan boş yararı var dedi tam başarı sağlatmıyor erken başarı geçiçi başarı sağlıyor dedi doğal beslenmen kadar başarı sağlatmaz dedi kafam karıştı şimdi napcaz biz yani en büyük protein kaynağı ton balığı yani ne yicez ???

5. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    gunluk ihtiyacin olan kaloriyi hesapla once. Eger kilo almak istiyorsan ustune 300-500 kalori fazla al gunluk.Beslenme ve diyrtler de kendine uygun bir diyet eminimki bulursun
    senin salon hocan bir bb antronorumu yoksa karateci falan mi?

6. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    bb antronoru benim aradığım sorunun cevabı artık değişti ton balığı ile ilgili... bu program fazlasıyla karşlıyormus zaten kilo sorunumu öğrendim..

7. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bir seferde 3 ton balığı zararının yanında protein bakımından da kullanamazsınız. Şöyle ki 1 kutusu ortalama 25gr olduğu düşünüldüğünde 3 kutu 75gr 1 öğün için çok fazla protein demektir. Öğün başına 50gr proteini geçmenizi bişey kazandırmayacaktır. Ayrıca hafta da 3-4tane ton balığını geçmemenizi tavsiye ederim. Antremandan sonra da 1 porsiyon makarna içine 1 kutu ton balığı ilave edip yiyebilirsin. Hem de kompleks karbonidrat alımını gerçekleştirmiş olursun. Protein 10gr+25gr, karbonhidrat 70gr kalori olarakta yaklaşık 500. Gayet yerinde bir öğün olur

Sayfayı Paylaş