Beslenme Programım Sizce Nasıl?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve LuciferioN tarafından 19 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. LuciferioN

LuciferioN Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben body e ara vermiştim tekrar başladım ve bir beslenme programı uyguluyorum.Biryandan yağ yakıp biryandan toparlanmak istiyorum.

Öncelikle güne 2,5 yumurta+süt+yarım muz dan luşan 500 ml lik karışımla başlıyorum.Sonrasında normal bir kahvaltı yapıyorum.Kahvaltıda 3 dilim ekmek yiyorum,zira benim vücudumyağlanmaya çok yatkın. Sonrasında saat 12 gibi öğlen yemeği yiyorum.Bu öğlen yemeğinde salata,100 gram beyaz yada kırmızı et ve makarna oluyor.Sonrasında saat 3 civarında 1/3 paket yani 125 gram müsli yiyorum süt ile karıştırıp.İdmanı saat 5 te yapıyorum bir sorun çıkmadıkça.Çünkü bünyem buna alıştı ve saat değişince pek hevesli yapamıyorum idmanı.İdmandan 1 saat önce koyu bir sade kahve içiyorum ve idmandan hemen sonra yine 2,5 yumurta+süt+yarım muz atıyorum 500 ml.Ve akabinde akşam yemeği yiyorum.Saat 19:30 da akşam yemeğinden kalkıyorum ve 10 da 1 tane 160 gram ton balığı yiyorum bazen üzerine yağsız yoğurt da yediğim oluyor ve sonunda günü noktalıyorum :)

Sıralayacak Olursam;
    1.500 ml yumurta süt muz karışımı
    2.kahvaltı
    3.öğlen yemeği
    4.yulaf ezmesi
    5.500 ml yumurta süt muz karışımı
    6.akşam yemeği
    7.kaşar ekmek yada ton balığı
    8.yoğurt
    9.kapanış :D

Öncelikle yumurtayı içme konusuna baya kanım ısındı çünkü akşamdan 5 yumurta ,aldığı kadar süt,10 tane cicibebe ,1 tane muz blender dan geçirerek 1 lt lik bir karışım yapıyorum.Yarımını uyanınca ,yarımını da antremandan sonra yuvarlıyorum.Bende braz gaz yaptı ama başka bir yan etki görmedim.Tadı da muzlu süt gibi...

Ölçülerime gelince, boy 1.86, kilo 83,kol 38 cm,omuz 117 cm,yaşım 18.Vücudum biraz yağlı bu arada kaslar pek belirgin değil.Bu programa 3 ay devam edip sonra definisyon yapmak istiyorum.

Evet arkadaşlar eleştirilerinizi bekliyorum thums:

Sayfayı Paylaş