beslenme programım nasıl

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gurgula tarafından 13 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gurgula

gurgula Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sabah:
    5 yumurta (1 tam-4 beyaz)
    100gr çökelek
    1 bardak süt

ara öğün:
    elma

öğle:
    200gr (et,tavuk,balık...)
    100gr pirinç veya makarna
    1 kase yoğurt

ara öğün:
    500gr süt

akşam:
    150gr (et,tavuk,balık...)
    50gr pirinç veya makarna
    salata
    1 tane muz

devam edeyimmi ben memnun kaldım ekleme çıkarma yapmak gerekmi ne dersiniz...94 kg,1.73 boy :)

2. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bence ilk bakışta gayet iyi görünüyor. tek problem, akşam yemeğinin saati eğer geç olacaksa, o kadar karbonhidrat almaman daha iyi olur. ben olsam o muzu öğle akşam arasındaki öğüne aktarırdım.

ama önemli olan her zaman amacındır. kilo vermek istiyorsan örneğin, karbonhidrat alımını daha farklı düzenlemek gerekir.

3. Selizar

Selizar Yeni Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    Muğla/Bodrum
    kilonu , ölçülerini , yaşını ve antreman yapıyorsan antreman duzeyını saat kac arası belırtırsen daha ıyı bır analız edebiliriz...

4. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    selizar haklı,
    amacını da söylemen lazım,
    maşallah 173 boya 94 kilo..
    bu kadar kilo çok fazla yağla değilse iyi durumdasın diyebilirim.
    amacına göre değerlendirme yapalım derim ben.
    ama şu durumda amacın kilo almaksa veya yağ yakmak değil de formunu korumaksa çok kötü bi program değil.
    bana kalırsa sabah öğününü saat 7 gibi yap,ama lor ile değil,beyaz peynir ile..
    bikaç saat sonrasında da ana öğün olarak sağlam bi kahvaltı yapabilirsin.
    lor peynirini ise gece yatmadan 45dk-1saat önce tüket

5. gurgula

gurgula Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet yaa ölçülerden falan bahsetmemişim hemen bahsedeyim ona göre tavsiyeleriniz doğrultusunda gereken değişikliklerle yoluma devam edeyim.

boy:1,73
    kg:94
    pazu:43
    göğüs:115
    omuz:128
    bacak:64
    bel :)

bel,basen ve göbek bölgesi gayet iyi durumda :) yağ ölçümü falan yapamıyorum bizim buralara daha öyle aletler gelmedi :D fakat ciddi anlamda yağlı bir vücudum var.amaca gelince kütleyi kaybetmeden hafif define bir vücut.çok fazla kuru vücudum olsun aman damarlar dışarı atlasın durumları pek hoşuma gitmiyor.belin yeterli incelikte olması ve kocaman bir kütlemin olması beni tatmin edicektir. ne derler elbise vücudumu denilir öyle işte :)sanırım 2 yıldır bu sporun içindeyim fakat tek salon olması ve salonun durmadan kapanma triplerine girmesinden ötürü aralı çalışmak durumunda kaldım.iki kez 8 haftalık 100mg primo kürü,160lık hard line amino,bide carnitine kullandım 2 sene içinde...haftada 4 gün çalışıyorum akşam 5.5 gibi idmana başlıyorum.ne yazıkki kardio yapamıyom alet yok salonda :( göğüs,biceps-omuz,sırt-omuz,triceps ve bacak şeklinde çalışıyorum.omuzların gelişimi hiç iyi olmadı :( umarım bu bilgiler yeterli olcaktır.

6. Selizar

Selizar Yeni Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    Muğla/Bodrum

yaptıgın 8 hafta 100mg prımo yanı 8 hafta boyunca 800 mg prımo sana ne verıcekkı ? normal duzey'de verılen dozaj zaten ılacın prospektufunu okursan anlarsın.

çok sey ıstıyorsun olculerın cok buyuk kafamda canlandırdım senı su anda yaklasık 2 bılemedın 2.5 ayda ıstedıgın olcuyu alırsın devamlı bır sekılde calısıp beslenerek.karbonhıdrat'tan uzak dur ozellıkle.Yaglı yeme cıcek yagı doymus yag vs bunlardan uzak dur zeytın yagı olurda hafıf tabı sarr dıye dokme hıcbır yemege.proteın alımını esıtle sebze meyvenı 2 kat ye metabolızmanı hızlandıracak ekstra bıtkı cayı vs ıcebılırsın.Diet yapacaksın ama kısmıycaksın CICEK Yagı kullancagına zeytın yagı kullan vs.artık aldıgın yıyeceklerın hep arkasına bak alıs buna!!! ınformatın yanı bılgı olayını 'da ıhmal etme hep bak besınelrın degerlerıne form'u bıraz oku gez fılan bıraz bılgılen bu konuda emınım kı basarıcaksın kac arkadasımız 1 .5 ayda dıetle enkaz bır vucut'tan super denecek bır vucut sahıbı oldu

sabirli ol....

7. gurgula

gurgula Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kafamda canlandırdığım gibi açıklama gelmiş ilgine teşekkür ederim zaten mart gibi şöyle kallavi bir diyete giricem hazirana kadar ne yapabildiysem artıkın...sabrın sonu selamette, ya Allah...

8. Layn

Layn Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bodrum
    fena program değil.akşam yemeğinden karbonhidratı çıkar.muzu ara öğüne al,500 ml sütün yanına.akşam az geldiyse zeytinyağlı (az) bir sebze yemeği ekleyebilirsin.

Sayfayı Paylaş