Beslenme programım nasıl olmalı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Juricho tarafından 26 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Juricho

Juricho Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar
    Boyum 187
    Kilo 72
    Yaş 19
    Boyuma göre kilom çok düşük ama hala göbek bölgesinde yağlanma var şuan 6 öğün yemek yiyorum günlük 150gr yakın protein alıyorum karbonhidratta sadece kahvaltıda yulaf ezmesinden alıyorum kilo almak için karbonhidratı arttırmalı mıyım ?
    Öğünlerim genelde et ve balık oluyor sadece kahvaltıda yumurta peynir yiyorum günlük kalori ihtiyacımdan fazla yemiyorum yani birde işimden dolayı sürekli hareketliyim

2. warcity

warcity Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    Öğle öğünlerinde kesinlikle karbonhidrattan faydalanmalısın. Yağlanma ile ilgili problem yaşayacağından çekiniyorsan alabileceğin en iyi önlem akşam 19:00 20:00 dan sonra karbo alımını 0 a indirmektir. Onun dışında vucudun gelişimi için muhakkak karbonhidratlardan düzeltiyorum kaliteli karbonhidratlardan faydalanmalısın .

Hamartin bunu beğendi.
  3. Juricho

Juricho Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öğlen ara öğünlere salata tarzı yemekler ekliyorum o zaman hocam

4. warcity

warcity Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    tabi ki ton balıklı salata çok güzel bir besin kaynağı olacaktır. Lakin dediğim gibi antreman programında realist değişiklikler yapmalısın set tekrarlarında da böylece vucudunuda şaşırtmış olacaksın bence .

5. Juricho

Juricho Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Şuan 4 haftadan oluşan bi program kullanıyorum haftada 5 gün her hafta hareketler değişiyor 4. Hafta süper setli

Sayfayı Paylaş