beslenme programım nasıl arkadaşlar hapda kullanıyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve foreverdangerous tarafından 24 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. foreverdangerous

foreverdangerous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sabah 1 adet yumurta 1 bardak süt biraz peynir birazda tavuk eti veya kırmızı et yiyiyorum (ve solgarın ca mg zc kapsülünden içiyorum)
    öğlen ton balığı yiyorum konserve 2 adet
    akşam yoğurt ve birazda et yatmadan önce (solgarın amino 75 kapsülünden alıyorum)

her sabah ve akşam mekik şınav çalışıyorum çok yormadan
    birde barfiks çekiyorum sık sık

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bu haplar ne amaçla alınıyor? zayıflamak? kilo almak?

3. foreverdangerous

foreverdangerous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kemik gelişimim için

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kemik gelişiminde problem mi var? doktor tavsiyesi ile mi alıyorsun? bu haplar hakkında hiçbir fikrim yok. sadece, spora başlayan her genç arkadaşımız direkt olarak takviye ve haplara yöneldiğinden, merak ettim. eğer öyleyse gerçekten üzülüyorum.

5. foreverdangerous

foreverdangerous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    doktora gitmiştim problem yok demişti hap vermedi bana eczanenin kapısnda boyu uzar mı diye etiket gördüm ve bana bunları önerdiler

6. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kullanma o zaman. zaten içtiğin süt ürünlerindeki kalsiyum büyük oranda ihtiyacını karşılıyordur kemik gelişimi için. ne gerek var haplara. lanet olsun ki bunları kullanmayın dediğimde bazen geri zekalı cahil bilgisiz olmakla suçlanıyorum, "sen ne biliyorsun ki insanlara tavsiyede bulunuyorsun cahil" diyenler var ama olsun. ben yine de uyarayım. bak ne güzel doktor da demiş problem yok diye. problem olsa zaten doktor müdahale eder.
    kullanma kardeşim. çocuğum yok ama 25 tane yeğenim var. çoğunluğu sporla ilgilenir. 5 tanesi tekwandocu. kara kuşak sahibi olanlar var, basketbol ile yüzme ile ilgilenen var. eğer yeğenlerimden 1 tanesi bunlardan kullansa, kulağını çekerim. gerçi anası babası bana bırakmaz onlar daha önce kulak çeker ama...
    güzel güzel yumurta ye, süt iç... imkan varsa hakiki köy yumurtası ye, günlük süt iç... bunlar yeter de artar bile..
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Ekim 2014 ---
    bundan bir kaç yıl evvel fx15 diye bir hap furyası vardı. zayıflamak için alınıyordu. ben o kapsülü açtım, içindekileri döktüm. dilimle tadına baktım. emin olamadım bir kaç kişiye daha baktırdım. dedim ki bu nedir? hepsi aynı şeyi söyledi "leblebi tozu" ... evet leblebi tozu. 20 kapsül leblebi tozunu bu millete zayıflama hapı diye 60 liraya kakaladılar.

7. TeamFlicka

TeamFlicka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Ton balığının fazlası zararlı diye duymuştum

Sayfayı Paylaş