beslenme programım (kilo aldırıcı)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve alili tarafından 5 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. alili

alili Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selamlar yarından itibaren uygulamaya başlayacağım kilo aldırıcı diyetimi paylaşmak istiyorum. amacım bb ve kardioyla yağ oranımı düşürerek kilo almak(göbeğimde var çünkü). tecrübeli arkadaşlardan yardım da bekliyorum. boyum 1.86 kilom 68

sabah:
    3-4 yumurtalı omlet
    1 tatlı kaşığı ballı çay
    bir domates

2.öğün:
    eti form bisküvi
    ice tea şeftali :D

3.öğün:
    pirinç pilavı veya makarna ve tavuk eti

4.öğün:(genelde antremandan sonra oluyor)
    konserve ton balığı
    salatalık

5.öğün(akşam):
    pilav tavuk eti ve çorba

6.öğün:
    1 bardak light süt

bunlar kilo alıp yağ yakmama yardımcı olur mu acaba?ana öğünlerde pilav makarna gibi yağlı besinler var diye ara öğünlerin kalorisini düşük tuttum.
    çalışmalarımı evde gerçekleştiriyorum yaklaşık 30-40 dakika gibi çalışacağım sonrasında ise 20dakika düşük tempolu kardio yapacağım haftada 2-3 gün.
    eğer bu kilo almak için veya protein bakımından falan yetersiz geliyorsa protein tozu alıp kullanmalı mıyım?
    cevaplar ve eleştiriler için teşekkür ederim.

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş