Beslenme Programım Hakkında

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ScRyedd tarafından 15 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ScRyedd

ScRyedd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bir türlü beslenme programını tutturamadım. Tam olarak hangi vücüt tipine hitap ediyorum bilmiyorum ama çabuk kilo alıp çabuk kilo verebiliyorum ve vücüdüm yağlanmaya çok müsait sanırım Endo oluyorum.

28-30 beden arası pantolon giyiyorum yani belim ince göbeğim yok ama bir esneklik var sarkma tarzında yani sıkı değil. Çok fazla cardio yapıp da açıkcası olan kaslarıda eritmek istemiyorum.

Derdim bu ama benim size asıl sormak istediğim şey beslenme programım şeker başta olmak üzere yağ ve karboyu kesmeye çalışıyorum gerçi ağırlık antremanına giren bir adam niye karboyu keser diyorsunuz ama yukarıda sıkıntımı anlattım fazla karbonunda yağlanma yaptığını okumuştum bir kaç makalede yinede sizler daha iyi bilirsiniz.

08:00

3 yumurta (1 sarı 3 beyaz)
    70gr lor peyniri
    Domates
    Salatalık
    Yeşil Zeytin
    1 dilim tam buğday ekmeği
    Yeşil Çay

10:00

Ekşi Elma

11:30

150gr haşlanmış tavuk
    1 bardak ayran (light yoğurt ile kendim yapıyorum)

14:00

150gr haşlanmış tavuk
    1 bardak ayran

16:00

Bir avuç fındık, badem, ceviz

17:00

Antreman

19:00

150gr haşlanmış tavuk
    1 kase çorba
    1 bardak ayran

21:00

150gr haşlanmış tavuk
    1 bardak ayran

Yatmadan yarım saat öncede 1-2 çatal peynir yiyorum. 2.akşam yemeğinden sonra sade soda içiyorum ve çok fazla acıkırsam akşam ekşi elma yiyorum. 23:00 gibi yatıyorum

Günde ortalama 500-600gr tavuk tüketiyorum tek bir öğünde çok fazla protein almamak için tavukları 150gr şeklinde 4 öğüne bölüyorum.

Biliyorum şu listede karbo olmadığı için bazılarınız 10 senede body yapsan gelişemezsin diyeceksiniz belkide ama bu psikolojik birşey sanırım arkadaşlar ben Pilav, Makarna yiyince göbeğimdeki sarkmalar gitmeyecek diye düşünüyorum. Yine en azından proteini gereği kadar almaya çalışıyorum.

Boy: 172
    Kilo: 69

İYİ BAYRAMLAR DİLERİM

2. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Hacim istemiyorsan karbonhidratin sorun olacagini sanmam. Az karbonhidrat almak senin acindan sikinti degil ise bu sekil devam edebilirsin. Surekli tavuk yerine kirmizi et ve ton baligi da tuketmeye calis. Gece acikinca yesil elma yiyorum demissin ama aksamlari meyve yeme, ozellikle kolay yag tutabilen biriysen. Yagsiz sut icebilirsin onun yerine ama abartma onu da, icindeki karbonhidrat buyume hormonunu etkiliyor.

Sayfayı Paylaş