beslenme programım hakkında yorum yaparmısınız ???

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve the_hakan tarafından 3 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. the_hakan

the_hakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    abilerim kardeslerim body'ye 5ay önce baslamıstım 1 ay yaptıktan sonra 4 ay istemeden ara verdim. 4 aylık aradan sonra yeniden basladım amacım manken vücudu yapmak. vücudu gelistirdikten sonra mankenlik ajanslarına basvuracagım. boy: 1.85 kilo: 68
    bu konuları cok arastırdım sitede tanınmamıs olsamda cok fazla zaman gecirdim burada. ve kendime kafamdan bi program yaptım. dedigim gibi amacım kilo almak ve manken vücudu yapmak.
    uyanınca spora gtmeden önce kahvaltılıkların yanında 4 yumurta yiyorum.
    spordan cıkınca yarım kilo tavuk yiyorum yanındada 2 bardak yarım yaglı süt iciyorum. üniverste ögrencisi oldugum icin aksam yemeginde de ne olursa onu yiyorum :) protein agırlıklı besinler yemeye calısıyorum. yatmadan yarım saat öncede 7-8 tane bebe büskivisi ve gözkararı 1 avuc fındıgı sütle beraber iciyorum. ilerdede optimumun whey proteinini alıp kullancm. programım hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

2. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    1 ay lık spor geçmişin var ve 4 yumurta yiyorsun.Sen onu 2 sarı 4 beyaz ya da 3 sarı 4 beyaz yap.Ayrıca spordan çıkınca 250 gr tavuk yemelisin kalan 250 gr mını akşam yemeğiyle beraber yiyebilirsin.Yanında da 1 bardak süt iç.Diğer 1 bardağı öğlen ile akşam yemeği arasında iç.

Yatmadan 7-8 tane bebe bisküvisi yerine yulaf yiyebilirsin. Onun dışında bir problem yok.

Ancak tek önemli olan çok protein almak değil.Aldığın proteini günün her saatine bölüp deavamlı bir protein akışı sağlamak.

3. the_hakan

the_hakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    tmm hocam yumurtanın sarısını dedignz gbi azaltıyım yarım kilo tavugun yarısınıda aksam yemeginde tüketiyim. yulaf her markette satılıyomu nerden bulabilirim daha önce yemedim hiç :S kac gram tavsiye edersinz

4. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Sayfayı Paylaş