Beslenme Programım Hakkında Tavsiyeleriniz Bekliyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve davutkerim86 tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. davutkerim86

davutkerim86 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar yaklaşık olarak 16 aydır bu sporla uğraşıyorum.. Ancak son 4 aydır spora gidemedim...bu nedenle hafif göbek oldu... boyum 1.83 kilom : 87 .. Bu hafta tekrar başladım ısınmaya.. Cardio ve hafif ağırlık calışıyorum şuan. Vucudumu düzene sokmaya calışıyorum... Beslenme programım aşağıdaki gibi.. yardımlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.Forumda araştırıp kendime şöyle bir program yaptım..

Sabah (08:00 – 10:00 arası) : 1 Ölçek Whey + 5 Yumurta ( 2 tam – 3 beyaz ) + 2 Dilim çok Tahıllı ekmek + 1-2 adet yeşillik ( Salatalık,domates veya roka) + Yarım tabak Yulaf + 50-75 gram Peynir ( lor veya tam yağlı beyaz )

I.Ara Öğün ( 11:30) : 1 adet protein bar ... olmadığı zamanlar bi adet ufak çikolata veya 1 avuç fındık,badem

Öğlen ( 12:30 – 14:00 arası ) : Okulda yemekhanede yiyorum. Mutlaka pilav veya makarna yanında etli yemek,yoğurt veya salata çıkıyor. Bu açıdan şanslıyım.

II. Ara Öğün ( 15:00-16:00 arası ) Bir adet meyva genelde elma,salatalık veya havuç armut

Ant Öncesi : ( 16:30-17:30 arası) 1 fincan sade türk kahvesi + 1 Ölçek Whey

Ant Sonrası : ( 19:00 civarı bitiyor veya 19:30 genelde) 1 avuç ufak jelibon, bazen üzüm suyu 300ml.. + 1 ölçek whey

Ant 1 saat sonra : Yarım tavuk veya hindi göğsü,bazen ton balığı, çok nadir kırmızı et + 1 kutu mısır konservesi veya barbunya pilaki + 200 gram yogurt ve 2 dilim tahıllı ekmek

Yatmadan 1 Saat Önce : 100 gram Lor veya 1 gram beyaz peynir

Bunun dışında bazen ara öğünleri değiştiriyorum.. bazen sabah kahvaltısna 1 tatlı kaşığı bal veya pekmez ekliyorum

2. davutkerim86

davutkerim86 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bugun salonda tartıya cıktım 89 kg olmuşum :S beslenmede bir yanlış mı var.. yardımcı olursanız cok sevincem.

Sayfayı Paylaş