beslenme programım hakkında görüşleriniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 0nder tarafından 1 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 0nder

0nder Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar meraba 3.ayım bugun yenı doldu. ve başlamadan oncekı hlaım 67 kıloydu. sımdı ıste 72 kıloyum.son 1 aydırda perfect mass karbonhidrat yani hacim yapıcı toz kullanıyorum. Bugun hocama sordugumda biraz göbegım sısdıgını gostermıstım.Yani diyaframım sısmıs ama bildiginiz göbek gibi duruyodu.Oda ögünleri bölmeyip saçma sapan yedıgındendır dedı.Ve bana bı beslenme programı cıkardı.

5yumurta beyazı haşlanmıs 3-4dilim çavdar ekmek 100-150gr yagsız beyazpeynır 1fıncan nescafe(sade)

ara ogun: 1 elma(yesıl) 1 muz

oglen yemegı ( ekmek yok ) 150-200gr yagsız tavuk beyazı yanına fırında patates veya yagsız pırınc(haslama) veya yagsız makarna ve 1 adet elma (yesıl)

ıdmandan 1 saat önce: karbonhıdrat tozu 500GR sıvıya veya şekersız meyve suyuna 4 ölçek

ıdman sonu:150gr protein(tavuk beyazı light ton balıgı kırmızı et) + karbonhıdrat cavdar veya yulaf ekmegı

ara ogun: 1 elma veya yagsız yogurt veya haslama sebze veya yagsız salata

aksam: et ve salata

500gr sıvıya 4 ölcek hacım yapıcı kılo aldırıcı karbonhıdrat tozunu ıc yat.

1.85 boy 72 kiloyum 1ocakta 3ayıma giricem.Beraber biraz üzerinde oynayalım.Yulaf ezmesi fındık ezmesı gıbı şeyleri ekliyebiliriz mesela.Yardımınızı beklıyorum teşekkürler

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    beslenme programınız hoşuma gitti bana göre işe yarar bir program

kahvaltıya yulaf ezmesi ekleyebılırsın hatta eklesen iyi olur çoğumuz sabahlar tüketiyoruz faydası çok :) googlede aratırsanız şaşırırsınız.

fındıkezmesım ben önermem çünkü fazla yağlı

3. 0nder

0nder Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    benim metebolizmam zaten acayip hızlı ve sanırım yağ tutmuyorum. ama hocam genede yağ ve şekerden uzak dur demişti.diyaframım sıstıgını soylemıstı.Sanırım bu normal demi yanı hacım almak için? ayrıca hocalarımdanda öneri bekliyorum teşekkürler herkeze mutlu yıllar:)

Son düzenleme: 1 Ocak 2012
  4. aydogdu

aydogdu Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Beslenme programınız güzel,sabah kahvaltınıza bence yulaf ezmesi ekleyebilirsiniz.Fıstık ezmesinide önerebilirim.

Göbek sorunu bendede vardı ilk 3 ay çok fazla yedim 55 kilodan 65 kiloya çıktım,aşırı göbek çıktı.Sonrasında hocamdan yeni program çıkarttırdım sizinkine benzer ama göbekte değişen pek birşey yok.

5. 0nder

0nder Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara

kardesım hoca bana bu programı verdı gobegım cıktı dıyınce. dedıkı dıyaframın sısmıs ogunlerı böl dedi geçermiş

6. aydogdu

aydogdu Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Bilemiyorum,bu sporda yeni olduğum için açıkçası pek bi bilgim yok.Haliyle birazda olsa göbek olucak diye düşünüyorum,göbek yapmadan kilo almak zordur.Kafama göre birşeyler yemiyorum zaten şuanlık beslenme programımda 5 öğün yemek var.
    Neyse kolay gelsin,umarım istediğin bi vücuda ulaşırsın.

0nder bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş