Beslenme Programım Hakkında Fikirleriniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve NedenSeE tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. NedenSeE

NedenSeE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Daha önce 8 ay vg sporuyla ilgilenmiştim,fakat iş sebeplerimden dolayı 1 yıl ara vermiştim..Artık spora daha fazla vakit ayırabildiğimden dolayı tekrar vg ye başladım ve 2. ayı bitirdim.Vücudum eskiden sporun kazandırdığı fitlikle birlikte genel olarak iskelet yapım oluştu ve kendime hacim katmaya çalışıyorum.Böyle bir beslenme programıyla devam etsem nasıl olur ?

Boy=1.80 Kilo=74

Sabah kalklar kalkmaz=1 ölçek Whey protein tozu çünkü işe gidip kahfaltıya oturasıya kadar 1.5 saat vakit geçiyor .

Kahfaltı=4 yumurta beyazı,peynir,zeytin,domat,1-2 dilim ekmek,süt,mısır gevreği vb

Ara öğün=Meyve,Ceviz,Fındık,badem vb,

Öğlen=Kırmızı yada beyaz et , (bulgur,pirinç,makarna üçlüsünden biri),salata,yoğurt,ayran vb

Ara öğün=Ton balığı yada 100 gram lor peyniri

Akşam=Kırmızı yada beyaz et , (bulgur,pirinç,makarna üçlüsünden biri),salata,yoğurt,ayran vb

Ara öğün=Meyve,Ceviz,Fındık,badem yada bir kase mısır gevreği

Yatmadan önce= 1 ölçek Casein

Antreman Aşamaşı=Antremandan 1.5-2 saat önce yeterli karbonhidrat ve protein ihtiyacımı karşılıyorum.Antremandan yarım saat önce 1 ölçek önce whey protein tozu ve antremandan yarım saat sonra 1 ölçek whey protein tozu kullanıyorum.

Arkadaşlar fikirleriniz benim için değerli , önerilerinizi bekliyorum..

2. NedenSeE

NedenSeE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar fikir veya tavsiye vericek olan yok mu ?

Sayfayı Paylaş