Beslenme Programım hakkında bir soru

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 3nes tarafından 14 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. 3nes

3nes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben geçen yaz 3 ay spor yaptım ve kendimde 32 koldan 35 kola bir gelişme gördüm okul acıldıgındanberi spor yapıyorum yaklasık 4 ay oldu ama bu sefer gelişimim 35 cm anca oldu bununda sebebi beslenme olsa diye düşünüyorum
    Ben son 4 aydır günde 80 gram karb. geçmeyecek şekilde besleniordm oda zengin karbonhidrat oranı anca 30 dur yani(patates makarna bulgur gibi şeylerden) geri kalanı ekmek (bana göre yetersiz ve gereksiz bir karbonhidrat)

Şu anda beslenme programımı soylemek istiyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz gerçekten body seviyorum baya vakit ayırıyorum ve gelişmek istiyorum...

Gece 12 gibi yataga girer 2 de yatarım yatmadan once lor yerim 100gram

Sabah(saat 9-10 arası):6 yumurta 2 sarılı 60 gram beyaz peynir 100gram yulaf
    11-12 arası 500 gram haslanmamıs patates (haslanınca gramajını bilemiyorum degerinide...(karb) ayrıca fındık ceviz kuru uzum ne varsa :D yiyorum birde ballı yeşil cay iciyorum

saat 2 gibi 200 gram tavuk gogusu yagsız

saat 4 te muz 1 tane

saat 5 gibi 200 gram gogus birde pirinç 1 su bardagı olcup pisiriyorum

saat 6 gibi protein tozu 24gram protein +250ml sütle--- 6 45 idman
    8 15 gibi idman biter bir protein tozu daha 24gram protein +250ml sütle

sonra 9 30 gibi yarım paket makarna sonra yatış gene lor vs...

Bu programa gore eksik var mı almam gereken başka şeyler var mı
    Aslında ogrenmek istedigim şoyle birşeyde var ben gune baslarken spor oncesi yaklasık olarak 120 gram protein almıs oluorm ztn spor sonrası ise sadece protein tozu bu olumsuz bir ornek teşkil edermi?

Ayrıca eskiden 12 yumurta yerdim sabah 6 aksam 6 onun yerine aksam 6 yumurta yerine 200 gram tavuk ekledim programıma sizce nasıl

Sayfayı Paylaş