Beslenme programım doğru mu ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tugay01 tarafından 28 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. tugay01

tugay01 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Merhabalar. Ben 1.84 boyunda ve 80 kiloyum. Spor salonuna da 4 aydır gidiyorum. Beslenme programım en baştan beri aynı ve nadiren bozduğum oldu. Acaba bu kadar süredir yanlış mı yapıyorum yoksa bana mı yetmiyor artık onu öğrenmek istiyorum.
    Çünkü yemekten 1.30 saat sonra spor salonuna gittiğim zaman ısınırken karnım guruldamaya başlıyor ve bu da istenen birşey değil diye duymuştum.

Sabah : 4 yumurta (2 tüm) salatalık,domates, maydonoz, peynir ve 10 15 adet siyah zeytin.
    Ara : 1 avuç kuru yemiş ve 1 adet meyve (elma, armut ve ya muz)
    Öğlen : Tavuk sote, sıreysir ( bu arapça bi isimdir haşlanmış bulgur ve sulu yoğurdun karışımı ile yapılır )
    Ara : 1 avuç kuru yemiş ve 1 adet meyve (aynı)
    Akşam : Tavuk sote, ton balığı, haşlanmış kırmızı et ve ya tavuk ile yapılan herhangi bir yemek , bulgur pilavı ve yoğurt.
    Yatmadan 15 20 dakika önce de 300 ml yarım yağlı süt.

(Spor hocam un,şeker ve tuzu tamamen kes dediği için onlar beslenme programımda yok.)

Spora gidiş saatim belli olmadığı için genelde ana öğünlerden 1-1.30 saat sonrasına denk getiriyorum. Ve spordan sonra da MultiTech whey protein. (3 ölçeğinde 32 gr protein var ama ben sadece spordan sonra kullandığım için 4 ölçek kullanıyorum.)

Bu arada spor yapmamdaki amaç best model yarışmasına ''hazırlanmaya çalışmak''

Acaba bu beslenme programı bana yetmiyor mu yoksa benim midemde mi bi sorun var onu anlayamıyorum. Çünkü çok çabuk acıkıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

2. tugay01

tugay01 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Konu güncel