Beslenme Programım Doğru Mu Öneri ve Eleştiriler

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve JohnSilver tarafından 27 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JohnSilver

JohnSilver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba ;

Fitness hakkında yaptığım küçük araştırmalar ve gitmiş olduğum salondaki ‘’hoca’’larım tarafından edindiğim bilgiler ışığında sizlere birkaç sorum olucak yorumlarınız eleştirileriniz benim için çok önemli yeni şeyler öğrendikçe aslında ne kadar çok bilmediğimiz ortaya çıkıyor şimdiden teşekkürler.

Yaş 24 Erkek 179 cm Üniversitesi Öğrencisiyim Kilom 81

Spor alt yapım var futbolculuk dönemimden kalma yaklaşık olarak 2 haftadır fitness yapmaktayım ve programım genel olarak anlatmaya çalışırsam başlangıç seviyesinden sonraki programı uyguluyorum vücut olarak kilom fazla olsada futbolcu olanlar bilir ayaklarımız kalçalarımız baya kiloya sahipler genel olarak vücuduma aynada baktığım zaman bel çevresinde kilom var lakin problem etmiyorum çünkü zamanla yok edicm inancım tam J Hedefim fit bir vücuda erişmek.

Bu kısa bilgilerden sonra asıl danışmak istediğim olay şu ‘’BESLENME’’ Tamamen Doğal Beslenmeye Çalışıyorum.

Haftada 4 gün idman yapıyorum salonda Pazartesi Salı Perşembe Cumartesi programım buna uyuyor ektra 1 gün daha ekleyebilirim.

Vücudumun Antrenman yaptığım günlerde 120gr protein 300 karbonhidrat almaya çalışıyorum

Dinlenme Günlerinde ise 80gr protein .

Beslenme programım şu şekilde örenk verecek olursak Pazartesi günü sabah 9da uyanıyorum

-3 Orta boy yumurta salata ile beraber yiyorum max 3 yeşillik

-1 bardak süt bi kaç tane zeytin 2 dilim tam buğday ekmek

Saat 12 civarı idmana gidiyorum gitmeden önce portakal suyu içiyorum

-İdmandan Sonra eve giderken 1 tane muz yiyorum

-eve geldiğimde ton balığı salatası yiyorum 2 dilim ekmek buğday

Aradan biraz zaman geçince elma yiyorum bir avuç karışık kuruyemiş

-akşam tavuk göğsü yiyorum 200gr kadar birazda salata yeşilliklerle aram iyidir.

-yatmadan öncede 1 kase yoğurt yiyorum ev yapımı yoğurt.

İlk sormak istediğim doğal beslenmek zor iş ton balığı salatasaı yedikten sonra acıkırsam şayet ıspanak yiyiorum bol yoğurtlu genelde yiyorum diyebiliriz.

Ton balığı biraz pahalı doğal beslenmenin zorluğu bimden aldığı 5.25 lik ton balığı 2 adet J bunun yerine tavuk göğsü almak daha makul geliyor bana ve yediğim yiyecekleri gün içersinde not alıyorum telefonuma ve günlük almam gereken protein miktarını topluyorum bir tane siteden yiyeceklerin ne kadar kalori yağ vs içerdiğine bakarak ve tavuk yüksek proteinli geliyor yemeyide seviyorum muhteşem bir iştahım J var

Sizler bu yaptıklarım hakkında neler düşünüyorsunuz Teşekkürler J

2. rogioner

rogioner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim antrenmandan sonra tonbalıgı salatası yerine tavuk göğsünü ye aksam ton balıgı salatası yersin tonbalıgı salatasının sındırım suresı uzun o yuzden dıyorum

Sayfayı Paylaş