Beslenme programım üstünde oynama

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve By_MaLi tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. By_MaLi

By_MaLi Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Şunu baştan söyliyeyim 5 ay evde antreman kendi vucut ağırlığım ile çok hemde bayağı yarar gördüm genişleyip göğüslerim karın kaslarım belirginleşti şimdi yaklaşık 3 aydır Kickbox yapıyorum boş günlerdede evde ufak tefek çalışıyorum Yaşım 13 Fotoğraflarım üye fotoları bölümünde var gelelim beslenmeye..
    Program sayılmaz. ama.

Sabah:3 yumurta beyazı yanında bazen süt ve üstüne 2 poğça yiyorum.

Öğlen:Annem çalışıyor malesef bana yemek yapcak yok bazen makarna yapıp tencerede Makarna yerim bazende Et veya tavuk döner 2 tane.

Öğle Üstü :D : 3 4 gibi muz türü meyveler yiyorum antremandan önce meyvesuyu ve portakal suyu sıkıyorum portakal varken :D

Antremandan Sonra:Meyvesuyu içiyorum ve bir kaç meyve

Akşam:Akşamlar Tavuklu pilav 2 Tabak bazı akşamlar 2 tabak makarna bunların yanında ayran içebiliyorum bazen :D Birde 2 haftada 2 gün Kırmızı et veya Göğüs yiyiorum.

2. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    Sebzeyi eksik etme beslenmende bir de yumurta sarılarından en az 1 ini ye. Poğaça yerine de tam tahıllı ya da çavdar ekmeği ye daha sağlıklı olur. Öğlen için annene akşamdan yemek yapmasını söylersin ya da 1-2 gün önceden kalan yemeği ısıtır yersin ben böyle yapıyorum. Sporu sakın bırakma yaşın 13, 2-3 sene bu disiplinle gidersen lise de sağlam vücudun olur.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.494
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.Bu yüzden günlük bölümü dışında taşınmıştır.
    Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş