Beslenme programım,önerileriniz lazım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rewind tarafından 9 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. rewind

rewind Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli
    Öncelikle merhabalar.Yaşım 17 boyum 1.84 kilo ise 81.5 (94 ten daha yeni düştüm)
    beslenme programım genel olarak şöyle :
    sabah
    1 bardak şekersiz çay (yeşil çay)
    2 zeytin
    lor peyniri (tadından dolayı çok fazla koymuyorum)
    2 yumurtalı omlet

ara öğün
    1 adet elma

öğle yemeği(okulun yemekhanesinde yemek zorundayım)
    okulun yemekleri hiç iyi değil yağ açısından ama başka çarem yok olabildiğince düzgün yemeye çalışıyorum her gün pilav , bulgur , börek üçlüsünden birisi çıkıyor yanında ise haftanın yaklaşık 2 günü köfte 1 günü tavuk döner 2 günü ise fasulye ıspanak, türlü ,orman kebabı tarzı yemekler çıkarıyorlar. yanında düzgün salata da veriyorlar.genelde ayran veya yoğurtda veriyorlar.benim öğle yemeğinde aldıklarım ise :çorba,(pilav , bulgur tarzı çeşitleri yemiyorum)yanında verilen köfte , tavuk döner , türlü yarzı yiyecekleri alıyorum.genelde birazda salata koyuyorum yanına ekmek almıyorum.

eve geldiğimde spora gidiyorum saat 5 de .spordan saat 7.30 da eve geliyorum ve evde diyet anlamında düzgün yemekler yapıyor annem.alabildiğim günlerde ise kızarmış tavuk alıyorum.(dış derisini yememek şartı ile)

gece canım birşey isterse limonlu soda içerim veya meyveyle geçiştiririm.

beslenmem böyle yaklaşık 15 kilo verdim 2.5 ayda.hala yağ oranım fazla olduğu için tam gün antrenman agırlıklarına geçemedim cardio devam ediyorum.amacım yağ oranını düşürmek hala.beslenme programımla ilgili önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

2. rewind

rewind Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli
    arkadaşlar önerisi olan yok mu yardımcı olun lütfen.eğer iyiyse bile programım söyleyin lütfen emin olmam lazım ne kadar iyi olup olmadığından.

Sayfayı Paylaş