Beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jeeeegz tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jeeeegz

jeeeegz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar öncelikle merhaba 4 ay önce başladım spora ilk 2 3 ayim yağ oranimi düşürmek oldu yağ oranim 22iydi şimdi 15e düşürdum tabi kiloda verdim biraz kasda kazandım şimdi bölgesel programa geçtim 3 gün şeklinde kilom 65 boyum 1.70 şimdi ben yağ almadan kilo almaya çalışıyorum ayrıca vermem gereken yağda var en azından 11e düşürmek istiyorum yağ oranimi. programim bu şekilde son 2 haftadır bunu uyguluyorum yorum yapabilirseniz sevinirim nerde yalnisim var neyi yalnis yapıyorum ayrıca 18 yaşındayım

sabah 2 yumurta zeytin peynir süt
    okulda 100 gr badem yiyorum
    okuldan çıkarken eve giderken ton baligi yiyorum
    eve gelince döner snitzel bu tarz şeylerden yiyorum ayrıca yanindada pilav yiyorum
    akşam spordan önce muz yiyorum spordan cikincada tavuk göğsü yiyorum 150 gr yanindada yarım tabak pilav yada makarna yatmadan önce 1 kase yoğurt yiyorum
    spordaki hoca günde 90 gr protein alman lazim dedi acaba aliyormuyum birde akşam 7de ağırlık çalışıyorum 8 gibide 30 dakka kardiyo yapiyorum bu yalnismi protein tozu kullanmalimiyim yardimci olursaniz sevinirim bu programla hacım kazanabilirmiyim

Sayfayı Paylaş