Beslenme programı?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mr unstoppable tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mr unstoppable

mr unstoppable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar yeni başladım vücüt geliştirmeye fit bir vücüdüm olsun istiyorum six pack adonis birazda göğüs:D beslenme programını nasıl hazırlayabilirim 17 yaşındayım 60 kiloyum 178 boy, bazı programlara baktım tavuk göğsü felan diyorlar öğle yemeğinde fakat benim böyle bir imkanım yok okula 7:30da gidip akşam 6da eve geliyorum 1 saat sonrada spora gidiyorum buna uygun bir şekilde beslenme programı hazırlayabilinrmi? bu arada syntha 6 protein tozu kullanıyorum.

2. harmel

harmel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Sabah kuvvetli yiyeceksin o zaman. 100 gr yulaf,3 yumurta ile omlet yap,yanında kuru yemiş yiyebilirsin,meyve yiyebilirsin,yoğurt yiyebilirsin.Böyle yersen zaten 1-2 ye kadar acıkmazsın.Saat 2 den 6 ya kadar ise yine kuruyemiş yanında götürebilirsin.İmkanın varsa tavugu haşla götür.Okuldan gelir gelmezde bulgur pilavı,tavuk,yoğurt,salata yiyip 1.5 saat sonrada sporunu yap.Birde tozu sabah kalktığında ve antrenman sonrası bir ölçek olarak al.

3. mr unstoppable

mr unstoppable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Kahvaltıdan öncemi içiyim protein tozunu yoksa sonramı? bide hocam pilav yağ olarak aldırmazmı kilo? öğle yemeyinde badem yerim ozaman.

4. IEviLSouLI

IEviLSouLI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ???

Protein tozu alma imkanımız yoqsa ne yapıcazz ????

Sayfayı Paylaş