Beslenme programı yardım...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve esesli2643 tarafından 9 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. esesli2643

esesli2643 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese hayırlı günler
    Abilerim ben bu beslenme işini araştıra araştıra bi hal oldum ortaya cıkan sonuclarda kafamı cok karıstırdı en iyisi burda derdimi anlatıp sizden cevap beklemek
    Ben 1.86 boyunda 90 kilo biriyim 20 yaşındayım.Göbek ve bel çevremde hatrı sayılır yağ oranı mevcut.Haftada 3 gün antreman yapacagım ve derdim yağ yakmak kilo vermek ve aynı zamanda kas kütlemi antremanlarla korumak şimdi aklımdaki besin programı şöyle eksiklerimi yazarsanız veya uygun bi program öneriniz varsa sevinirim

SABAH:
    2yumurta beyazıyla lor peynirli omlet
    1dilim çavdar ekmeği
    Domates peynir vs.
    Okula gideceğim ders aralarında acıkınca 5 6 tane badem veya ceviz iyi olur diye düsünüyorum
    ÖĞLEN:
    1 parça tavuk göğsü veya ton balıgı+ 1 kase bulgur pilavı +salata olabilir
    SPOR: öğlen 3 4 gibi olur spora gitmeden öncede 1 muz iyi gider diye düşünüyorum bide acı kahve
    SPORDAN SONRA :
    Eve bi yarım saatlik yürüyüş mesafesi var bu yüzden yanımda lor peynirle suyu karıstırıp ayran gibi onu içeyim diyorum
    AKŞAM:
    Evde ne sulu yemek varsa çorba nohut fasülye kabak vs. 1 kase de yogurt yerim yanına
    Yatmadan önce de 1 bardak süt içip veya yine o lor peynirli karısımdan içip yatmayı düşünüyorum

ŞİMDİ BİLGİSİ OLAN Bİ ARKADAŞIM ABİM VARSA ONDAN İSTEDİĞİM BU PROGRAMIN UYGUNLUĞU ÖNERİLERİ VEYA ARTI OLARAK YORUMLARIDIR HERKESE ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Sayfayı Paylaş