beslenme programı tavsiyesi...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve semih91 tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. semih91

semih91 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlarım abilerim ben bu hafta tekrardan spora başlayacağım fakat beslenme programı oluşturmakta güçlük çekiyorum beslenme ile ilgili bütün yazılanları okudum fakat yanlış birşey yapmak istemiyorum zaten sabahın 5'inde yazılmış bir mesaj olduğuna dikkat ederseniz bu konuyla ilgili kararsızlığımıda görürsünüz.Bilgilerim aşağıdadır lütfen bana bir program oluşturalım salı günü başlayacağım spora...

Boy : 1.78
    Kilo : 60 (Program kilo aldırmaya yönelik olacak tabiki)
    Sabah 8 de kalkıyorum
    Spora saat 2'de gitmeyi düşünüyorum dönüş 3

bu bilgilere göre bir program oluşturalım hep birlikte şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ediyorum... Ayrıca bu program için belirli bir bütçe ayırdım ona göre düşünmeden ne gerekiyorsa yazabilirsiniz (süt,tavuk,yulaf,mısır vb...)

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Forumda ısmarlama prograz yazılmaz, çünkü programlar kişiye özgündür ve kişinin yapısına, sportif geçmişine ve hayat tarzına göre değişiklik gösterir.

Forumdaki örnek başlıkları okuduğunuzu belirtmişsiniz.

O zaman sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz programı kendinize uyarlayıp bizlerle paylaşınız.
    Kendinize de yeterince tanıttıktan sonra programınızın üzerinde konuşabiliriz.

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş