Beslenme Programı Lazım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Gürman tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba arkadaşlar göbeğim var sigarayı bıraktım 3-4 tane baklava vardı şimdi yok :D herneyse nasıl beslenmem gerekiyor sabahları ne yemeliyim yumurtanın beyazını kesinlikle yiyemiyorum :/ işe 10 bucukta gidiyorum işte kahvaltı olarak kepekli ekmek arası domates salatalık beyaz peynir yeşil biber koyarak yiyorum sizce nekadar sağlıklı ? ve maalesef Pizzacıda çalıştığım için öğünüm pizza :/ aksam 4 gibi pizza yiyorum etsiz yiyebilirim fakat hamur işte sizce sorun çıkartırmı yağ yakım sürecimde? lütfen yardım edin

2. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yardım eden yok mu ?

3. devilemre

devilemre Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    yağ yakım sürecinde dediklerinin hepsi zarar şu domates kepek fln dediğin hariç yumurtanın sarısı da yağlı olduğu için genelde vg viler fazla tüketmezler pizza konusuna gelincede sana şöyle bi şey söyleyim jay cutler yılda sadece 1 kere pizza yiyerek kendini ödüllendiriyor tabi sen jay cutler değilsin ama o adam öyle yapıyorsa bi bildiği vardır kendi muhakemeni kendin yaparsın diye örnek gösterdim
    bence yağ yakıp zayıflamak istiyosan öncelikle pizza yemeyi sınırlandırmalısın iş yerine yemek götürüp götürdüğün yemekleri yeme imkanın varsa daha sağlıklı kalorisi düşük besinler tüketmelisin ayrıca
    düzenli spor,beslenme+azim=başarı

Sayfayı Paylaş