Beslenme programı lazım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mma- tarafından 28 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Mrb.

Yaş 16, boy 173 kilo 58.

Kılo her nekadar az gıbı gorunsede vucudum yağlı gorunuyor ve biraz göbek var. 2 ay 23 gundur vg ye gıdıyorum, ama 1 ayı cop gibi birşey. Cok az gıttım o 1 ay ve beslenmeye pek dıkkat etmedım. Biraz yağ yakıp kaslanmam lazım. Gittiğim salonda hoca bellı bı program vermedı aletlerı gosterdı bız kendımız yapıyoruz..

Şahsen gıdıyorum biraz yürüyüş ve koşu yapıyorum, Sonra o gün ki halıme göre calısıyorum. Ornegın bu ara sureklı kanat calısıyorum ama onceden kol ve gogus calısırdım agırlıklı.
    Herneyse bellı program olmadıgı ıcın mecbur cogu hareketı yapıyorum salondakı.

Ama sıkıntı beslenme konusunda. Hergun okula 7de gıdıyorum aksam 4.30 da bıtıyor.. Beslenmem genelde şöyle;
    -Sabah yumurta peynır zeytın mısır gevregı
    -Oglen mecburen tantuni/doner/peynır ekmek. Bunlardan bırını yıyorum
    -Aksam antreman cıkısı (saat 18.00 gibi) eve gıdıp ne varsa yıyorum acıkcası.

Ve bunun dısında sabah ıle oglen arasında tenefuslerden bırınde mecburen bisküvi alıyorum, aclıgı bıraz bastırmak ıcın.

Cok uzadı sanırım bana kısacası bir beslenme programı lazım, önerileriniz nelerdir? Forumdan okudugm kadarıyla %65 beslenmeye bakıyormus gelişme..

Sayfayı Paylaş