Beslenme Programı Konusunda Bilgi Ricası

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ozanlnc tarafından 12 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ozanlnc

ozanlnc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhaba foruma yeni üye oldum ilk konum :) internette araştırma yaparken denk geldi henüz bi beslenme programı yapamadım kendime çünkü her kafadan bir ses çıkıyor kafam karışıyor en iyisi böyle bi ortamdan bilgi istemek olucak sanırım

Boy 1.77 kilo 79 küsürlerde geziyor. 7 hafta önce spor salonuna yazıldım salona yazıldığımda kilom 81 küsürlerdeydi.
    Şuan kendimce oluşturduğum programı yazıcam protein ve karbonhidrat eksikliklerine tavsiyede bulunursanız sevinirim karbonhidrad çok eksik olucak çünkü daha dün gerekli olduğunu öğrendim

Kahvaltıda
    Ya 3 yumurta 1 dilim beyaz 1 dilim kaşar peynir 1 dilim buğday ekmeği yada 3 yumurtayla menemen yapıp yiyorum
    Kahvaltı yaptıktan 1 1.5 sonra salona gidiyorum
    Geldikten sonra protein tozu içiyorum 1 ölçek
    Daha sonra ya tavuk haşlıyorum(200-250gr) ya 160 gr lık tonbalıklarından yiyorum yanında bi dilim ekmek bi bardak ayran yada yoğurt
    Akşam pek dikkat edemiyorum evde pişerse yiyorum ona göre seçiyorum her akşam et yada tavuk yemeği olmuyor çorba ve sebze yemeğiylede geçen günler oluyor
    Onun dışında gün içinde badem fıstık ceviz ve günde 2 bardak yağsız süt içiyorum

100 kilodan 81 kiloya düştüğüm için vucudum yağlı özelikle göbek kısmı.Tabi ağırlığa başladıktan sonra bi toparlama oldu.Spora başlamadan bilerek dar aldığım pantolonlar şuan bol oluyor mesela.

programa yağ almıcağım şekilde ve yaptığım çalışmanın en verimli olucağı şekilde ekleme çıkarma yada farklı besinler tavsiye edebilirseinz nerde yanlış yapıyorum nerde doğru yapıyorum bilgilendirirseniz çok sevinirim.

dipnot: 100 kilodan 83 e kendi imkanlarımla kardio yapmadan düştüm 1 ay yazıldım 80 e düştüm ara verdim 81 küsürlerdeyken ağırlığa başladım yani spor yaparak zayıflamadım onunda farkı vardır diye belirtmek istedim :)

Sayfayı Paylaş