Beslenme programı için yardım !!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve GurkanDln tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Öncellikle 2 senedir üniversitedeyim ve BB sporuna bayağıdır merak içerisindeyim.Bu 2 senem boşa gitti diyebiliriz ki kendime bir hedef koyamadım ve ne yapacagıma karar veremedim bu 2 sene bana sadece yapmamam gerekenleri öğretti.Simit diye tabir edilen bölgemde yağlanma var ve acayip kafama takıyorum.Çok kilolu bir çocukluk geçirdim yani 5.sınıfa giderken şuan ki kilomdaydım diyebilirim.Şu an 65 kilodayim ve 170 cm boyundayım.Bacaklarım,kollarım acayip şekilde zayıfladı 31 santim kol ve bacaklarımda gözle görülür bir zayıflama oldu bel bölgemde de incelme oldu fakat yağlarımdan tamamen kurtuldugum söylenemez.Tabir-i caizse artık 38 kol görmek istiyorum.Mümkün mertebe yağlanmadan yardım edebilecek büyüklerim varsa çok makbule geçer.Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.Şimdiden teşekkürler. not = resimler 3 ay öncesine aittir 3 aydır ağırlığa girmedim. 1.jpg 2.jpg

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş