beslenme programı hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alper015 tarafından 23 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. alper015

alper015 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar ben 8-10 ay arası evde yaptım sıcakken resmimi çektim çektim genel olarak bi bakın

http://imageshack.us/photo/my-images/836/resim006t.jpg/

alt karnımdan çok sıkıntılıyım okulda yani baklava varmı dediklerinde kalıyorum öle
    bende karbonhidratı ciddi anlamda azaltıp protein meyve ve sebze ağırlıklı bir beslenme programı hedefliyorum ağırlık çalışmayı bırakıp six pack yapana kadar sadece vücut ağırlığıyla çalışmayı düşünüyorum(barfiks şınav mekik dips squat)
    siz ne düşünüyorsunuz

---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

sfsfssdasdasf

2. solasguitarra

solasguitarra Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    öncelikle karbonhidrat bırakılmaz. bırakırsan ölürsün :). sadece basit karb yani şekeri azaltır yada tamamen kesersin. işlenmiş karbonhidratlardan uzak durursun. antrenmanların 7-8 den sonra bitiyorsa eğer, karbonhidrata fazla yüklenmezsin. gece yatmadan önce kesinlikle karbonhidrat almazsın. yağlı yemeği kesersin. güzel bir cardio programıyla karın kasların ortaya çıkar. fazlada takma sana söylenen lafları. başlangıç seviyesinde güzel bir vücudun var bence. çalışmaya devam :)

Sayfayı Paylaş