Beslenme Programı Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vocotcucocuk tarafından 8 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vocotcucocuk

vocotcucocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba. Spora başladığımın 2. haftasındayım. Beslenme programımı birebir uyguluyorum. Antreman öncesi pilavı bazen yiyemiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar incelerse sevinirim. Buna ek olarak ne yapabilirim. Hergün tavuk sıkmaya başladı. Ne yapmamı önerirsiniz ? Yoksa bu güzergahta devam mı etmeliyim ?

Sabah Kahvaltısı

1 Kase ( 1 çay bardağı ) Eti Lifalif Yulaf Ezmesini 150 ml sütle karıştırıp yiyorum
    2 adet yumurta beyazı

Ara Öğün
    Elma yada mavi yeşil diyet ürünlerinden 1 paket

Öğlen yemeği
    300 Gr Izgara tavuk + pirinç pilavı + yağsız salata + yoğurt

Ara öğün
    Elma yada mavi yeşil diyet ürünlerinden 1 paket

İdman öncesi
    1 tabak pilav ( iş yerinde olduğum için bazen yiyemiyorum )

Akşam Yemeği
    300 gr tavuk + sebze + salata + yoğurt

2. Yezuma

Yezuma Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Beslenme konusunda çok bilgili biri değilim yanlışım varsa düzeltirler fakat ara öğünlerinde badem fındık tarzı değerleri güzel olan kuruyemişler de eklesen fena olmaz diye düşünüyorum sonuçta mavi yeşil gibi gıdalar ne kadar diyet olsada onu da her gün öğün yapıp yemek pek sağlıklı olmayabilir tavuk yerine bazen kırmızı et veyahut balık koyabilirsin yeşil mercimek koyabilirsin kendimce yardımcı olmaya çalıştım inşallah yanlışım yoktur bol şans başarılar dilerim hocam

Sent from my iPhone using Tapatalk

vocotcucocuk ve Barbell Training bunu beğendi.
  3. vocotcucocuk

vocotcucocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Anladım teşekkür ederim değerlendireceğim.

4. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Yezuma ya katiliyorum.

Sabah kahvaltisi zayif. Peynir domates zeytin maydanoz bunlar yok. Protein miktari az.

Mavi yesil ne bilmiyorum. Diyet biskuvi falansa uzak dur. Imkan varsa hazir gida yeme.

300 gr tavuk 60-65 gr protein yapar. Yasin kilon vucut ozelliklerini bilmiyoruz. Ortalama bir insan icin bir ogunde 300gr cok. 200-250 gr a cekilebilir.

Tavuk eti yagli tarafindansa but kanat vs toplamda aldigin yag oranini gozden gecir

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vocotcucocuk bunu beğendi.
  5. vocotcucocuk

vocotcucocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sabah kahvaltıma ek olarak lor peyniri ekleyebilirim siz ne dersiniz ? Mavi yeşil tahmin ettiğiniz gibi diyet ürünleri. Onun yerine elma yiyorum her gün. Tabii her gün elma yemem doğru mu onda da şüphem var.

Yaş:26 boy:1.67 kilo:71. Tavuk etini hep göğüs alıyorum. Her zaman ızgara yiyorum. Sizce bu oranlarıma göre tavuk eti fazla mı ?

Sayfayı Paylaş