Beslenme Programı Hakkında!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Oğuz Can GÜNEY tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Oğuz Can GÜNEY

Oğuz Can GÜNEY Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Merhaba arkadaşlar. Yaşım 18, kilom 82KG boyum ise 185CM. Spora iki gün gidiyorum, bir gün dinleniyorum. İki günde ağırlık çalışıyorum. 20 Nisan'da tam bir ay olacak ve programımda iki gün ağırlık çalışmak yerine bir gün ağırlık, bir gün karın ve kardiyo yapacağım. Hafta içi 07.00'de hafta sonları 10.00'da kahvaltı yapabiliyorum. Hafta içi 13.00'da spora gidiyorum, hafta sonları belli olmuyor. Antremanlarımda bütün gücümü kullanıyorum, hafif ağırlıklarla çalışmıyorum. Antreman günü ve dinlenme günleri için ayrı ayrı iki programa ihtiyacım var. 20 Nisan'da yenilenecek programım içinde öyle. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. iyi forumlar, iyi sporlar...

2. ct fletcher

ct fletcher Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim daha yenisin bu yüzden tüm vücut antrenmanları yapmalısın.bi temeli oluştur vücut hareketleri bi tanısın 3 yada 4 ay sonrafalan split (bölgesel] programına başlarsın.ayrıca tekrarları yüksek tutmalısın formda kalman için

3. Oğuz Can GÜNEY

Oğuz Can GÜNEY Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Dostum
    Bütün vücudu çalıştıracak bir program yapıyorum dostum, karınıda evde yapıyorum.

Sayfayı Paylaş