Beslenme Programı Görüş-Öneri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve GurkanDln tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    10 da uyanıyorum aç karnına iki servis whey protein ,
    10:30 / 10:45 Yulaf ezmesi + yarım yağlı süt
    12:00 / 12:30 4 yumurta beyazı , 60 - 70 gr beyaz peynir , 4 zeytin , 2 çeri domates 2 dilim tam tahıllı ekmek
    14:00 activia yoğurt + bir fincan yulaf ezmesi
    16:00 pilav/makarna normal pişirilmiş ,160 gr ton balığı, şekersiz limonata .
    Spordan önce : 3 tablet nutrabolic amino matrix , 750 mg mikro dozaj con-cret creatin , uzum suyu ile birlikte
    Spordan sonra : Whey protein shake , 3 tablet nutrabolica amino matriz , Pilav veya makarna haşlanmış tavuk veya hindi gogsu, salata .
    Yemekten yaklaşık bir saat sonra da 80-100 gr beyaz leblebi.
    Gece 1-2 uyku.
    Not : 1.71 boy 66 kg , Minimal yağ ile kas kutlesidir amacım , Öğrenciyim :)

2. kayaadam

kayaadam Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    adana
    Sabah uyandığında hemen spora gitmiyorsan AC karnına whey almanın anlamı yok yulaf sut yumurta peynir gibi verdiğin kombineyi yap yapabiliyosan antrenman saatini sabah erken saate al öyle iç AC karnına whey i ve gece 2 te kadar uyumamazlik yapma kendine sinir koymani öneririm 12 dedin mi yat iyi sporlar

GurkanDln bunu beğendi.
  3. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın yani kendimi şartlamıyorum ama öğrenciyim 2.öğretimim dersim minimum 10 da bitiyor bu yüzden 12 de yatmam pek mümkün değil kendimi de sosyal çevremden uzaklaştırmal istemiyorum , yani bütün günü spora göre sistemlediğim için 1,2 saat mental olarak kendime ayırıyorum bu sebebten yani , çoğu yazıdada Aç karnına wheyin abdominal kaslarına enzimlendiğini okumuştum bu yüzden aç karnına içiyorum , bahsettiğiniz önerilere uymaya çalışıcam , teşekkürler.

4. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş