Beslenme prog.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve MesutG tarafından 25 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Abiler 16 yaşında 5 aylık bir body ciyim, Bu 5 ayda istedigim verime ulastım vücudumda belirgin bi şekilde şekillenme oldu kolum 28 den 36 cm ye cktı. ama bu 5 ay içinde belsenmemi dogru dürüst oturtamadım.Sizlerden saat leriyle birlikte ne yemem gerektigini soylemenizi istiyorum. Yardımcı olursanız cok sevınırım. öncelıkle sabah 8 de kalkıyorum 9 da kahvaltı yapıyorum ve 10 da idmana gıdıyorum idmanım yaklaşık 1-1,5 saat sürüyor. idmandan sonra çarşıda yemek yıyorum (pilav) daha sonrada eve gelıyorum. İdmana bisikletle gidip gelıyorum yaklasık 10 km. Boy 1,65 kilo 64.5 daha kilo almam gerektigini de biliyorum :) ve hocam beyaz ekmek yemememi söyledi tuzsuz ekmek ye dedi ama onuda miğdem kaldırmıyor :S detaylarıyla birlikte yardımcı olursanız sevınırm

Son düzenleme: 25 Haziran 2011
  2. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Bilgililerin daha iyi bilgi vermeleri için galiba biraz daha bilgilerini girmelisin detaylı şekilde hatta resimde koyarsan daha iyi yardımcı olurlar

3. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Beslenme prog ramı için fotograf koymama gerek var mı kı ?

4. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Fotoğraf olmasa bile bilgilerini daha düzenli ve daha detaylı girmelisin bence, belkide öyle yapsaydın şimdi sana yardımcı olmuş olurlardı.

5. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Boy 1.,65 Kilo 65 yaş 16 5 aydır body yapıyorum, Vicudumda yaglanma yok suan fit bir vicudum var ama daha da kilo almam gerekıyor idmanları sabah saat 10 ile 3 arasında yapıyorum. eklemem gereken başka bişey var mı ?

Sayfayı Paylaş