Beslenme proğramında kaçamak

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve nelasq tarafından 3 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nelasq

nelasq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün eve tatlı getirmişler benimde yemediğimi bile bile inadına gözümün önüne soktular haliyle dayanamıp yedim 3-4 tane halka tatlısı yedim kafama takıldı şimdi akşam yemediğinde yedim bide o kadar kalori aldım bunları harcayamıcağım içnide vucutta yağ olarak depolanıcak bildiğim kadarıyla olay özet şuki önüme böyle şeyler geldiği zaman nasıl bunları yemekten vazgeçerim kafam böyle durumlarda uyguladığınız bi yöntem varsa paylaşabilirmisiniz

2. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    yaz geliyor..git internetin başına aç mayolu kızların fotoğraflarına bak.ciddiyim :D kendine deki o 4 halka tatlı mı yoksa bunların bana imrenerek bakması mı..seçim senin :) herşey motivasyon bu sporun yüzde 90ı motivasyondur kardeşim unutma !

3. mharman

mharman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arada sırada kaçamak olur ya bu kadar abartma bence inanmıcaksın ama benım bi arkadaşım var 3 yıldır body yapıyo adam 1 kere protein tozu kullanmış insan değil ne antremandan sonra ne bulduysa yiyordu ben onu yemek yediği zaman izlediğimde yoruluyordum arkadaş ama adamda inanılmaz bi vücut var adonisler six packler dökülüyo :)

Sayfayı Paylaş