Beslenme olmadan mekik ve şınav çalışsam zararı olur mu=

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kızıl-Asker tarafından 17 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kızıl-Asker

Kızıl-Asker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 18 yaşındayım.Body yapmayı çok istiyorum ama yapacak maddi imkanım olmadı hiç.Son zamanlarda biraz kilo da almaya başladım 5 kilo fazlam var.Evde her gün 20.20.20=60 mekik ve 20.20.20=60 şınav çekmeyi düşünüyorum.Ancak herhangi bir protein takviyesi yapmak için maddi durumum yoktur.Sadece düz bir karın ve kollarda biraz şişme değil sertleşme istiyorum.Kollarda istediğimi alamazsam bile karında isteğimi almak istiyorum.Her gün bu şekilde günde 1 kere mekik ve şınav çekmemin yararı ve zararları nelerdir?

2. SiskoBatu

SiskoBatu Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba
    Sabah 7 'de yazdığın için cevap veren olmaması çok normal.
    Uzman değilim ama yağ alımını kısıp protein alımını biraz daha arttırmalısın eğer gelişme görmek istiyorsan. Sadece mekik,şıvan veya barfiks değil ihtiyacın olmasada kardiyoda yapmalısın bence. Bu hem eğlencelidir hemde fazla yağlarından kurtulabilirsin. Yani illa destek almana gerek yok bence.

Bu forumda bir çok konu var evde egzersiz ve beslenme ile alakalı bunlardan yararlanabilirsin. Daha sonra anlayamadığın noktaları bir konu altında toplayıp cevap arayabilirsin ( tabi daha önce kimse sormadıysa :) )

Başarılar

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/karin-kaslari-ile-ilgili-en-t16948.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş