Beslenme menüm

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Nazlıcan tarafından 20 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Nazlıcan

Nazlıcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben suan 3 haftami doldurdum sporda fitness yapıyorum boy 1 76 kilo 55 kilo almak istemiyorum yalnızca belirgin kaslara sahip olmak istiyorum midemde reflü olduğu için gün içinde çok yemek yiyemiyorum midemi zorluyor haftanın 6 günü spora gidiyorum.
    Sabah
    2 yumurta beyazı 2 dilim lor peyniri salatalık domates 5 6 tane de zeytin yiyorum
    Ara öğün
    1 2 kuru incir veya 1 meyve yiyorum
    Öğlen
    Genelde yulaf ezmesi ile lifalif tahıl gevreği karıştırıp üstüne kuru meyveler koyuyorum
    Ara öğün
    1 meyve veya 3 4 diyet bisküvi
    Aksam
    Haşlanmış tavuk yanında haşlanmış sebzeler 1 kase yoğurt yiyorum
    Uyumadan önce yoğurt veya süt içiyorum
    Sizce beslenmem iyi mi bu şekilde kiloda sabit kalıp kas yapabilir miyim ?? henüz protein tozu kullanmıyorum 1 aydan sonra kullanmanın daha dogru olduğunu soylediler

2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Kiloda sabit kalıp kas yapmak pek mantıklı değil, tıpkı erkeklerin yaptığı gibi önce yavaş yavaş kilo alıp Bulk dönemi yapacaksın, kas geliştireceksin, sonra da definasyon yapıp yağları atacaksın.

3. fruion

fruion Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Muhtemelen kastan kastın sıkı bi vücut. bence programın güzel.Ara öğünde ek olarak leblebi ekleyebilirsin.İyi sporlar dilerim.

4. Al Neri

Al Neri Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    28
    Sabahları tükettiğiniz yumurtaları sarılarıyla beraber tüketmeniz daha doğru olacaktır. Ayrıca bir kompleks karbonhidrat kaynağı olan yulaf ezmesinden de sabahları faydalanabilirsiniz.
    Ara öğünlerinize birer kase yoğurt ekleyebilirsiniz.
    Öğlen ise tavuk,balık ya da kırmızı et üçlüsünden herhangi birini menünüze ekleyebilirsiniz.
    Son olarak protein tozu için acele etmeyin.En erken 6. ayınızı geride bıraktıktan sonra protein tozuna(bence şart değil) başlamanız uygun olacaktır.

Sayfayı Paylaş