Beslenme(m) Hakkında Öneri İsteği

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve lifebane tarafından 2 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. lifebane

lifebane Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle konuyu araştırdım ama tam olarak istediğim cevabı bulamadım varsada çok özür diliyorum.

Ben 15 yaşında 1.81 boyunda 72 kiloyum boyumla kilo orantım normal bir insan olarak iyi ama %20 yağ oranım yüzünden olsa gerek göbek olarak çok olmasada sadece benim gözüme batan bir göbeğim var vücüdüm omuzlarım geniş göğüsüm önde ama t-shirt çıkınca hiçde hoşuma gitmiyor açıkçası 3 ay bir süre body yapmıştım ara verdim tekrar başladım ve şimdi kilo almayı hacim yapmayı hedefliyorum ama bu göbek işini ne yapmalıyım bulk yapıp kiloyu takmıyım mı ?

Beslenme tarzım diyet mi yoksa bulk mu karbonhidrat protein donatıyımmı ne kadar yağ tüketiyim ?

Kusura bakmayın fotoğraf koyamıyorum.Profesyonellerin yardımını bekliyorum

2. DewiL

DewiL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    eğer göbeğin varsa belirli bi dönem en azından göbeğin azalana kadar cardiyo çalışmaları yapmalısın bence

3. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Ya Bence Kilon Az bile Bende 1.81im 76 kiloyum Ve 2-3kg fazlam var diye düşünüyorum.Yani senin 1-2Kilo hatta daha bile fazla kilo alma toleransın var yerinde olsam Body ağırlık verirdim.Amacın zayıflamak Değil güzel bir karına Kavuşmak Eğer zayıflamak isyo Olsaydın cardio Önerirdim şahsen.En iyisi Ağır antremanlara ve İyi bir beslenme İle Bak bakalım.Eğer yağ yakma işlemini Hızlandırmak İstiyorsan l-carnitinede kullanabilirsin!Tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş